1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Операција за кратење на желудник

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од Radmiwce, 17 ноември 2020.

 1. Radmiwce

  Radmiwce Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2010
  Пораки:
  39
  Допаѓања:
  44
  Здраво
  Дали некој правел операција за кратење на желудник? Јас правев пред скоро 2 недели, па би сакала со некого да споделам искуства и да добијам некој совет