1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Опишете ја/го форумџиката/јата преку GIF

Дискусија во 'Насмевка' започната од LadyC, 28 декември 2020.

 1. LadyC

  LadyC Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 март 2016
  Пораки:
  12.100
  Допаѓања:
  146.911
  Пол:
  Женски
  Темава е од забавен карактер.
  Едноставно преку еден гиф опишете форумџика/џија кој вам ви оставил некаков впечаток.
  Потрудете се да биде од забавен карактер. (highfive) :rock:
  Ќе почнам еве јас прва. :D  @Mantub

  free-animated-gifs-of-cats-knocking-over-christmas-trees-jump-fail.gif

  @JuLleE

  giphy.gif

  @flower30

  giphy (1).gif

  @NarCis@ после прележана корона

  83a98c4bb36f98f6797d93a46135d2b2.gif

  @WildMk

  giphy-8.gif


  @kuc со комшиите

  giphy (2).gif

  @LiliBoz :rofl:

  200 (2).gif


  @Peco

  41a3625980a3e7a9f15cf95a671523b6.gif

  P.s. да се насмееме :D
   

  Прикачени фајлови:

  Последна измена: 28 декември 2020
  На emiliana, Ahoy, Milobebence и 27 други им се допаѓа ова.
 2. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  37.686
  Допаѓања:
  283.173
  Стварно ме изнасмеа :D
   
  На Purplelilac, Milkiway и LadyC им се допаѓа ова.
 3. LadyC

  LadyC Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 март 2016
  Пораки:
  12.100
  Допаѓања:
  146.911
  Пол:
  Женски
  На emiliana, Kate Rina 93, Ahoy и 30 други им се допаѓа ова.
 4. flower30

  flower30 Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 април 2014
  Пораки:
  7.252
  Допаѓања:
  131.018
  @LadyC цар си:D:rofl:Ме изнасмеа:)Не знам многу со гифови, ама вреди да се проба 8)
   
  На emiliana, Ahoy, Milobebence и 5 други им се допаѓа ова.
 5. NarCis@

  NarCis@ Форумски идол

  Се зачлени на:
  4 март 2018
  Пораки:
  10.548
  Допаѓања:
  169.375
  Пол:
  Женски
  @LadyC :rofl: :rofl: :rofl: Се смеам многу, еве сега и на маж ми му покажав, и тој се смее :rofl: Ама работата е шо вака му правам уште пред корона, кога доаѓа наутро да ме баци, а јас уште сум сонлива :wasntme:
   
  На emiliana, Alishan30, mal.ecka и 4 други им се допаѓа ова.
 6. LadyC

  LadyC Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 март 2016
  Пораки:
  12.100
  Допаѓања:
  146.911
  Пол:
  Женски
  Епа ептен сум те погодила . :rofl: 8)
   
  На mal.ecka, ivi1987 и NarCis@ им се допаѓа ова.
 7. LadyC

  LadyC Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 март 2016
  Пораки:
  12.100
  Допаѓања:
  146.911
  Пол:
  Женски
  Последна измена: 28 декември 2020
  На emiliana, Kate Rina 93, andrejko82 и 24 други им се допаѓа ова.
 8. mareane

  mareane Форумски идол

  Се зачлени на:
  18 август 2010
  Пораки:
  8.111
  Допаѓања:
  257.846
  Пол:
  Женски
  Алал да ти е бре @LadyC :)
   
  На emiliana, Milkiway, malerozna и 2 други им се допаѓа ова.
 9. LadyC

  LadyC Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 март 2016
  Пораки:
  12.100
  Допаѓања:
  146.911
  Пол:
  Женски
  На emiliana, Kate Rina 93, mareane и 21 други им се допаѓа ова.
 10. Purplelilac

  Purplelilac Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 септември 2016
  Пораки:
  2.417
  Допаѓања:
  34.775
  Пол:
  Женски
  Последна измена: 28 декември 2020
  На Kate Rina 93, andrejko82, Ahoy и 17 други им се допаѓа ова.
 11. fana

  fana Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 август 2012
  Пораки:
  15.839
  Допаѓања:
  108.839
  Пол:
  Женски
  починав:rofl::rofl::rofl:
   
  На emiliana, Ahoy, Alishan30 и 11 други им се допаѓа ова.
 12. GirlRose

  GirlRose Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 јануари 2014
  Пораки:
  5.023
  Допаѓања:
  26.501
  Толку ми е напреден телефонот што ми го покажува мојот гиф како ерор :D
   
  На Ahoy, LadyC, flower30 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 13. Kitten

  Kitten Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  9.375
  Допаѓања:
  42.187
  Пол:
  Женски
  @LadyC очекував за другите дека сум намќорка...со тебе супер поминав :lol:

  Темава е патос, некои членови алал како си ги погодила :D
   
  На Alishan30, LadyC, Milkiway и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 14. MynameisHelen

  MynameisHelen Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јули 2015
  Пораки:
  289
  Допаѓања:
  4.219
  Пол:
  Женски
  Немаш појма колку е ова accurate. :rofl:
  Ми имаат речено дека го забрзувам одењето кога ќе видам некое маќе, па дури и да оди во спротивен правец. :wasntme:
   
  На LadyC и Purplelilac им се допаѓа ова.
 15. ivi1987

  ivi1987 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2011
  Пораки:
  3.883
  Допаѓања:
  76.005
  Пол:
  Женски
  И ја ко тебе си подпочинав :rofl:
  Значи те обожавам @LadyC :l:
   
  На emiliana, Alishan30, LadyC и 2 други им се допаѓа ова.
 16. tinka-mace

  tinka-mace Популарен член

  Се зачлени на:
  5 мај 2013
  Пораки:
  3.451
  Допаѓања:
  16.463
  @Purplelilac :hug: :rofl: е значи секоја чест како ме погоди и во изглед и во реакција. :clap: Иста јас. ^_^ :rofl:
   
  На LadyC и Purplelilac им се допаѓа ова.
 17. Purplelilac

  Purplelilac Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 септември 2016
  Пораки:
  2.417
  Допаѓања:
  34.775
  Пол:
  Женски
  Моја грешка, лошо постирано. Еве уште еднаш. :D

  ezgif-4-4aa414f4f4a9.gif

  Претходното беше за обратната ситуација, а ова е кога ќе видиш некое маЌе. :angel:

  [​IMG]


  Да продолжам.

  @Bezimenka90 кога треба да закаже на фризер. :D

  ezgif-4-6b1a73857224.gif

  @f.girl коа треба да учи. :devil:

  [​IMG]

  @Stephen Amell одговор на @f.girl .:D

  [​IMG]

  @Justicija кога ќе види дека некој кажал нешто добро за скорпиите.

  ezgif-4-e1dfb8df919d.gif
  [​IMG]

  Јас и @FreeMind (скорпии) коа ќе коментираме кај темата за хороскоп. :D

  [​IMG]

  @Lianna Anna коа ќе дојде на форумов. :D

  [​IMG]
   
  На deskarada, Ahoy, Sky-butterfly и 15 други им се допаѓа ова.
 18. Biljarkata

  Biljarkata Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 јануари 2019
  Пораки:
  16.897
  Допаѓања:
  163.055
  Пола членки од 40-ка денес
  [​IMG]
   
  На emiliana, Milobebence, theowndemon и 9 други им се допаѓа ова.
 19. referentka

  referentka Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  13 ноември 2012
  Пораки:
  14.678
  Допаѓања:
  322.110
  @LadyC за мене комплетно е точна сликата.
  Можеби не се облакам баш така, ама само со еден блиц си ме опишала како никој:D
   
  На andrejko82, mal.ecka, LadyC и 2 други им се допаѓа ова.
 20. Bezimenka90

  Bezimenka90 Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2016
  Пораки:
  2.753
  Допаѓања:
  17.251
  Пол:
  Женски
  Да бидам искрена, во 2021 вака се замислувам. :D


  @Purplelilac пошто си скорпија (а дома имам една дупла :D) баш вака ги замислувам сите скорпии во некоја активна дебата:

  Cat typing.gif
   
  На Ahoy, Sky-butterfly, Milobebence и 7 други им се допаѓа ова.