Опседнатост со коса!

Дискусија во 'Коса' започната од Scarlet88, 4 април 2010.

 1. Queen8

  Queen8 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2018
  Пораки:
  4.271
  Допаѓања:
  20.553
  Пол:
  Женски
  Не можам да кажам дека сум опседната со косата, ама сепак ептен внимавам секогаш да ми е средена, негувана и здрава. Не можам да си дозволам да излезам негде со несредена коса.
   
  На KuklickaMoja, Lovelybaby<3, Soncence3 и 3 други им се допаѓа ова.