1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Орбитрек Елит. Некои искуства да споделите од него?

Дискусија во 'Канта' започната од anabel-a, 25 август 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. anabel-a

  anabel-a Популарен член

  Се зачлени на:
  25 август 2011
  Пораки:
  3.333
  Допаѓања:
  15.497
  Кој има дома и кој вежбал досега на орбитрек-от, нека сподели искуства!Читав многу на нет за него, кој како вежбал и бла бла ствари, па ајде да слушнам ваши искуства!
  Имам дома еден, и вежбам секој де, 2 месеци по ред, али резултати.. хммм...
  Затегнување на тело само..
  а, и да, држам и диета со него...
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.786
  Допаѓања:
  65.478
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.