1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Орбитрек Елит

Дискусија во 'Канта' започната од ane.d, 19 март 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ane.d

  ane.d Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 август 2011
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  0
  Сакам да купам орбитрек елит дали некој го има користено и како е задоволен и ако некој продава сакам да купам се разбира по поволна цена :)
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.