1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Осветлување на коса

Дискусија во 'Канта' започната од RiRii, 13 ноември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. RiRii

  RiRii Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 август 2011
  Пораки:
  209
  Допаѓања:
  45
  Пол:
  Женски
  Е сега имам светла коса ама сакам посветла односно занете ли некакви природни методи за осветлување на коса без фарби. :emo: (ако темата неваља заклучете ја)барав ваква тема ама не најдов :)
   
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.178
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.