1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Осмо одделенци

Дискусија во 'Канта' започната од stojanovskata, 20 јануари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. stojanovskata

  stojanovskata Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 декември 2011
  Пораки:
  472
  Допаѓања:
  121
  Пишете сите што сте 2012-2013 осмо одделенци и каде ке се запишувате
  Јас ке се запишувам во Никола Карев :)
   
 2. MalataNena

  MalataNena Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 април 2011
  Пораки:
  219
  Допаѓања:
  180
  Honey има ваква тема :)
   
 3. stojanovskata

  stojanovskata Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 декември 2011
  Пораки:
  472
  Допаѓања:
  121
 4. MalataNena

  MalataNena Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 април 2011
  Пораки:
  219
  Допаѓања:
  180
 5. stojanovskata

  stojanovskata Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 декември 2011
  Пораки:
  472
  Допаѓања:
  121
  Поентава со темава ми беше да си ствараме контакти со тоа што ако пишат повеке осмо одделенци во кое средно ке се запишуаат сигурно ке се најдат некои во исто средно што ке се запишат и ке си комуницираат
   
 6. MalataNena

  MalataNena Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 април 2011
  Пораки:
  219
  Допаѓања:
  180
  Јас те разбирам но тоа се прави во темата кое средно да го одберам :)
   
 7. stojanovskata

  stojanovskata Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 декември 2011
  Пораки:
  472
  Допаѓања:
  121
  ок ако така мислат и администраторите слободно затворете ја
   
 8. VampireLover

  VampireLover Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 декември 2012
  Пораки:
  133
  Допаѓања:
  60
  Значи јас планирам да се запишам во јбт германска паралелка па ако некој исто се запишува нека пише лп :))
   
 9. monii91

  monii91 Активен член

  Се зачлени на:
  22 јануари 2013
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  2
  јас ќе се запишам во медицинско
   
 10. nirvanaholic

  nirvanaholic Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2013
  Пораки:
  124
  Допаѓања:
  147
  Јас оваа година сум полуматурантка. И стварно незнам кај да се запишам. Незнам и што да се запишам. Во мојот град немам и голем избор ама сакам тука да си останам. Најдобрата другарка нема да учи тука и стварно ми е жал поради тоа. Сакам да си бидам со истиот клас. Никој да не замине сите да останат тука. Другите што ќе останат ќе се запишат сообраќајна, а јас не сакам. И стварно незнам :swear:
   
 11. iskwitche

  iskwitche Активен член

  Се зачлени на:
  26 јануари 2013
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  1
  Јас ќе се запишувам во Јахија Кемал колеџот
   
  На stojanovskata му/ѝ се допаѓа ова.
 12. ku4ence

  ku4ence Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2013
  Пораки:
  873
  Допаѓања:
  1.715
  Пол:
  Женски
  Шема е сега АЛООООО ОСМОО ЗАВРШУВАШ НАЈФРАЕР СИ 8)..Кој фраер која фраерка..НИШТО НЕМАШ ЗАВРШЕНО..Енос те чека за да завршиш школо па да се вработиш..инаку незнам моја генерација уште од сега паника ги фака шо ке си напишале во алманахот..А замислете какво ке е кога ке дојде време за пишување..(можам да ги замислам омг ..) Јас поточно не се замарам шо ке ми пиши во алманахот..Важно е?? Пари ке земам ако нејубаво ми е скоцкано?? Шо?? Едноставно ме е гајле ;) ии некој чупиња почнаа уште од сега да си купуваат облека за сликањето и почнаа да вежбат како да се сликале..ЕЈЈ ВЕЖБААТ КАКО ДА СЕ СЛИКААТ..Инаку да навртам на темата..Умм незнам јас или музичко или средно балетско ке се запишам (за друго ЗНАМ дека не ме бива) :) или па може и хемиско да се запишам..незнам :?:
   
  На I.want.to.sleep му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Majuv4ence13

  Majuv4ence13 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2012
  Пораки:
  796
  Допаѓања:
  511
  Пол:
  Женски
  Јас планирам да се запишам средно Техничко на информатика..Многу ја сакам информатикаатаа :inlove:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.