1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

#ОстаниДома

Дискусија во 'Канта' започната од Snow-Queen, 5 април 2020.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.010
  Пол:
  Женски
  Темата сметам дека е соодветна за во оваа категорија. Позната на сите во овој период особено на социјалните мрежи, па да ја разбиеме малку со позитива. Целта е да се види Вашата креативност по дома преку слики, во каратински услови.
  #СкопјеДома
  #ОстаниДома
  #ЈавнотоЗдравјеЕЗаедничкаОдговорност
  ....и сл.
   
 2. black-angel

  black-angel Praefectus Vigilum Член на тимот

  Се зачлени на:
  14 декември 2009
  Пораки:
  2.626
  Допаѓања:
  4.429
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.