1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Осум часа (диета)

Дискусија во 'Канта' започната од Actress, 14 ноември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Actress

  Actress Активен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2013
  Пораки:
  52
  Допаѓања:
  4
  Диетата од осум часа дозволува да се конзумира секоја храна, под услов да ја јадете помеѓу 9 и 17 часот. По 17 часот, нема внесување храна!
  Дали пред 9 часот и после 17 часот смеат да се внесуваат течности за време на оваа диета? :)
   
 2. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.890
  Пол:
  Женски
  Повеќе информации..
   
 3. GossipGirl2

  GossipGirl2 Активен член

  Се зачлени на:
  24 ноември 2013
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  6
  Имам една диета ми ја даде една другарка не знам како се вика хаха не е мн скапа лесна е и јас ја држам веке една недела. Изгубив 3 кг и идам понатаму. Ако сакате можам да ви ја напишам.
   
 4. sofijanoka

  sofijanoka Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2013
  Пораки:
  2.652
  Допаѓања:
  15.512
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.