1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Охрид

Дискусија во 'Канта' започната од tinna16, 17 јуни 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. tinna16

  tinna16 Активен член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2012
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Сакам да прашам ..да не знае некој колку се плаќа за автобус во Охрид.. :)
  Ама да се возиш во Охрид..а не да стигнеш до Охрид.. :) :)
   
 2. Glossy-girl

  Glossy-girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 март 2012
  Пораки:
  3.196
  Допаѓања:
  8.925
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.