Оценете ги чевлите

Дискусија во 'Форумски игри' започната од Dax, 16 мај 2020.

 1. Dax

  Dax Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 септември 2017
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  137
  Пол:
  Машки
  Здраво на сите! Ја видов оваа игра на некои форуми, па мислам дека може да биде интересна и за вас. Правилата се едноставни. Прво лице А става слика од чевли / сандали / чизми, а лицето Б ги оценува од 1 до 10, може да ги коментира, но не мора и да стави друга слика.
  [​IMG]
   
  На turist и Mantub им се допаѓа ова.
 2. Maro87

  Maro87 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2013
  Пораки:
  1.345
  Допаѓања:
  5.369
  Пол:
  Женски
  Ги оценувам со 8ка
   
 3. Dax

  Dax Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 септември 2017
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  137
  Пол:
  Машки
  Maro87, требаше да имате објавено нова слика за да може дополнително да се процени. Тогаш ќе објавам нова слика.
  [​IMG]
   
 4. Maro87

  Maro87 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2013
  Пораки:
  1.345
  Допаѓања:
  5.369
  Пол:
  Женски
  Па пишано е дека не мора да се стави слика само да се оцени и така може..
  Јас така разбрав..
   
  На Elf, LadyLollypop и Seli20 им се допаѓа ова.
 5. Seli20

  Seli20 Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јуни 2016
  Пораки:
  319
  Допаѓања:
  317
  Пол:
  Женски
  Да така пишува во првиот пост, дека треба да се оцени а не мора нова слика да се стави.
  Првите 8/10, Вторите 6/10 ќе беа совршени без машничка.
   
  На Maro87 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Dax

  Dax Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 септември 2017
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  137
  Пол:
  Машки
  I'mал ми е, не го објаснив тоа јасно. Поентата на играта е членот што го дава рејтингот да стави нова слика за да може играта да продолжи.
   
  На Seli20 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Star_dust

  Star_dust Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2019
  Пораки:
  314
  Допаѓања:
  3.232
  Пол:
  Женски
  Бидејќи штиклите претходно се оценети јас ќе ставам само слика за да може играта да продолжи.
  FB_IMG_1589653350868.jpg
   
  На piksooki му/ѝ се допаѓа ова.
 8. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.774
  Допаѓања:
  25.210
  Пол:
  Женски
  1.... висината на штиклата ми е непрактична

  a6.b8.82.1251034side.jpg
   
 9. GoodGirl45

  GoodGirl45 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2016
  Пораки:
  1.223
  Допаѓања:
  7.979
  Пол:
  Женски
  8, убави.

  d79fcb4f71c39787fc47f6fbdfd2438f.jpg
   
 10. Kimberly11

  Kimberly11 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 септември 2015
  Пораки:
  4.042
  Допаѓања:
  18.144
  Пол:
  Женски
  5

  989EF821-906E-4A35-BE7D-608946FAB87A.jpeg
   
  На Elf му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Dax

  Dax Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 септември 2017
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  137
  Пол:
  Машки
 12. DevilGirl212

  DevilGirl212 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 август 2019
  Пораки:
  427
  Допаѓања:
  1.222
  Пол:
  Женски
  10
  red-elegant-shoes-natural-leather-slightly-pointed-S035429-3-435660.jpg
   
  На Nightwish11 и Dax им се допаѓа ова.
 13. GoodGirl45

  GoodGirl45 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2016
  Пораки:
  1.223
  Допаѓања:
  7.979
  Пол:
  Женски
  7
  3c05cc0c12986595145ed04890482927.jpg
   
  На Dax и Wahnsinn им се допаѓа ова.
 14. Maro87

  Maro87 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2013
  Пораки:
  1.345
  Допаѓања:
  5.369
  Пол:
  Женски
  8
  [​IMG]
   
  На Nightwish11 и Dax им се допаѓа ова.
 15. angelche16

  angelche16 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  1.844
  Допаѓања:
  7.588
  Пол:
  Женски
  Ми се бендисуваат :inlove:
  10 2017-latest-high-heel-shoes-for-girls.png_640x640.png
   
  На Nightwish11 и Dax им се допаѓа ова.
 16. Ladybug98

  Ladybug98 Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 мај 2019
  Пораки:
  432
  Допаѓања:
  2.509
  Пол:
  Женски
  8
  agg95202_hot pink_xl.jpeg
   
  На Nightwish11 и Dax им се допаѓа ова.
 17. Seli20

  Seli20 Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јуни 2016
  Пораки:
  319
  Допаѓања:
  317
  Пол:
  Женски
  1 - моделот е супер, ама бојата и материјалот заедно во комбинација = кич
  20200517_002442.png
   
  На Dax му/ѝ се допаѓа ова.
 18. Star_dust

  Star_dust Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2019
  Пораки:
  314
  Допаѓања:
  3.232
  Пол:
  Женски
  10, супер се
  FB_IMG_1589669032892.jpg
   
  На Dax и Seli20 им се допаѓа ова.
 19. Seli20

  Seli20 Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јуни 2016
  Пораки:
  319
  Допаѓања:
  317
  Пол:
  Женски
  8, бојата :inlove: ама соплива сум не би можела ни метро во овие :rofl: 20200517_002532.png
   
 20. LadyLollypop

  LadyLollypop Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 февруари 2019
  Пораки:
  539
  Допаѓања:
  2.516
  Пол:
  Женски
  1...

  m_5cc11d57264a5588e53975af.jpg
   
  На Nightwish11 му/ѝ се допаѓа ова.