1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Оценете ги чевлите

Дискусија во 'Форумски игри' започната од Dax, 16 мај 2020.

 1. Dax

  Dax Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 септември 2017
  Пораки:
  30
  Допаѓања:
  167
  Пол:
  Машки
  Здраво на сите! Ја видов оваа игра на некои форуми, па мислам дека може да биде интересна и за вас. Правилата се едноставни. Прво лице А става слика од чевли / сандали / чизми, а лицето Б ги оценува од 1 до 10, може да ги коментира, но не мора и да стави друга слика.
  [​IMG]
   
  На turist и Mantub им се допаѓа ова.
 2. Maro87

  Maro87 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2013
  Пораки:
  1.357
  Допаѓања:
  5.398
  Пол:
  Женски
  Ги оценувам со 8ка
   
 3. Dax

  Dax Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 септември 2017
  Пораки:
  30
  Допаѓања:
  167
  Пол:
  Машки
  Maro87, требаше да имате објавено нова слика за да може дополнително да се процени. Тогаш ќе објавам нова слика.
  [​IMG]
   
 4. Maro87

  Maro87 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2013
  Пораки:
  1.357
  Допаѓања:
  5.398
  Пол:
  Женски
  Па пишано е дека не мора да се стави слика само да се оцени и така може..
  Јас така разбрав..
   
  На Elf, LadyLollypop и Seli20 им се допаѓа ова.
 5. Seli20

  Seli20 Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јуни 2016
  Пораки:
  592
  Допаѓања:
  425
  Пол:
  Женски
  Да така пишува во првиот пост, дека треба да се оцени а не мора нова слика да се стави.
  Првите 8/10, Вторите 6/10 ќе беа совршени без машничка.
   
  На Maro87 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Dax

  Dax Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 септември 2017
  Пораки:
  30
  Допаѓања:
  167
  Пол:
  Машки
  I'mал ми е, не го објаснив тоа јасно. Поентата на играта е членот што го дава рејтингот да стави нова слика за да може играта да продолжи.
   
  На Seli20 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Star_dust

  Star_dust Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2019
  Пораки:
  1.145
  Допаѓања:
  9.153
  Пол:
  Женски
  Бидејќи штиклите претходно се оценети јас ќе ставам само слика за да може играта да продолжи.
  FB_IMG_1589653350868.jpg
   
  На piksooki му/ѝ се допаѓа ова.
 8. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  16.096
  Допаѓања:
  32.988
  Пол:
  Женски
  1.... висината на штиклата ми е непрактична

  a6.b8.82.1251034side.jpg
   
 9. GoodGirl45

  GoodGirl45 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2016
  Пораки:
  1.408
  Допаѓања:
  8.693
  Пол:
  Женски
  8, убави.

  d79fcb4f71c39787fc47f6fbdfd2438f.jpg
   
 10. Kimberly11

  Kimberly11 Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 септември 2015
  Пораки:
  6.673
  Допаѓања:
  25.218
  Пол:
  Женски
  5

  989EF821-906E-4A35-BE7D-608946FAB87A.jpeg
   
  На Elf му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Dax

  Dax Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 септември 2017
  Пораки:
  30
  Допаѓања:
  167
  Пол:
  Машки
 12. DevilGirl212

  DevilGirl212 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 август 2019
  Пораки:
  513
  Допаѓања:
  1.318
  Пол:
  Женски
  10
  red-elegant-shoes-natural-leather-slightly-pointed-S035429-3-435660.jpg
   
  На Nightwish11 и Dax им се допаѓа ова.
 13. GoodGirl45

  GoodGirl45 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2016
  Пораки:
  1.408
  Допаѓања:
  8.693
  Пол:
  Женски
  7
  3c05cc0c12986595145ed04890482927.jpg
   
  На Dax и Wahnsinn им се допаѓа ова.
 14. Maro87

  Maro87 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2013
  Пораки:
  1.357
  Допаѓања:
  5.398
  Пол:
  Женски
  8
  [​IMG]
   
  На Nightwish11 и Dax им се допаѓа ова.
 15. angelche16

  angelche16 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  2.373
  Допаѓања:
  9.310
  Пол:
  Женски
  Ми се бендисуваат :inlove:
  10 2017-latest-high-heel-shoes-for-girls.png_640x640.png
   
  На Nightwish11 и Dax им се допаѓа ова.
 16. Ladybug98

  Ladybug98 Популарен член

  Се зачлени на:
  5 мај 2019
  Пораки:
  1.069
  Допаѓања:
  4.140
  Пол:
  Женски
  8
  agg95202_hot pink_xl.jpeg
   
  На Nightwish11 и Dax им се допаѓа ова.
 17. Seli20

  Seli20 Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јуни 2016
  Пораки:
  592
  Допаѓања:
  425
  Пол:
  Женски
  1 - моделот е супер, ама бојата и материјалот заедно во комбинација = кич
  20200517_002442.png
   
  На Dax му/ѝ се допаѓа ова.
 18. Star_dust

  Star_dust Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2019
  Пораки:
  1.145
  Допаѓања:
  9.153
  Пол:
  Женски
  10, супер се
  FB_IMG_1589669032892.jpg
   
  На Dax и Seli20 им се допаѓа ова.
 19. Seli20

  Seli20 Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јуни 2016
  Пораки:
  592
  Допаѓања:
  425
  Пол:
  Женски
  8, бојата :inlove: ама соплива сум не би можела ни метро во овие :rofl: 20200517_002532.png
   
 20. LadyLollypop

  LadyLollypop Популарен член

  Се зачлени на:
  14 февруари 2019
  Пораки:
  1.120
  Допаѓања:
  5.405
  Пол:
  Женски
  1...

  m_5cc11d57264a5588e53975af.jpg
   
  На Nightwish11 му/ѝ се допаѓа ова.