Оцени го смајлито

Дискусија во 'Форумски игри' започната од trendy, 17 декември 2010.

 1. trendy

  trendy Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 ноември 2010
  Пораки:
  285
  Допаѓања:
  172
  како што има теми оцени го потписот и оцени го аватарот решив да отворам тема Оцени го смајлито
  еве вака се оценува на пр јас давам некое смајли [​IMG] и членот под тебе треба да го оцени смајлито оценките се од 1 до 10 ако не ви е интересна темава слободно клуче еве јас почнувам
  [​IMG]
   
 2. Name

  Name Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2010
  Пораки:
  1.433
  Допаѓања:
  877
  Пол:
  Женски
  10че за старчево :)

  еве јас [​IMG]
   
 3. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.762
  Ауу ме нервира :D
  7ца затоа што ме нервира, иначе супер си е :D

  [​IMG]
   
 4. Name

  Name Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2010
  Пораки:
  1.433
  Допаѓања:
  877
  Пол:
  Женски
  хипи зашто те нервира? :lol:

  6ка за ова :|

  [​IMG] а ова :D
   
 5. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.820
  Пол:
  Женски
  10че :D Многу ми е јако :lol:

  [​IMG]
   
 6. x.Daisy.x

  x.Daisy.x Популарен член

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  3.499
  Допаѓања:
  12.600
  хаха, колку е јако! :lol:

  п.с. Ова ми е омилено од фемина.

  :wasntme:
   
 7. Speechless

  Speechless Популарен член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  3.289
  Допаѓања:
  1.814
  Пол:
  Женски
  Лелееее, најубавото смајлии ! 10чее :wasntme: :wasntme:
  [​IMG]
  :D :D :D
   
 8. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.548
  Допаѓања:
  19.961
  хаха слатки се..ммм љубов :$ :D :D
  [​IMG]
   
 9. unique.lady

  unique.lady Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 декември 2010
  Пораки:
  109
  Допаѓања:
  69
  хахах 10ка
  еве едно од мене
  [​IMG]
   
 10. x.Daisy.x

  x.Daisy.x Популарен член

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  3.499
  Допаѓања:
  12.600
  нели Спичлес, па најубавко е! :D :wasntme:

  10че! :)


  :geek:
   
 11. Speechless

  Speechless Популарен член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  3.289
  Допаѓања:
  1.814
  Пол:
  Женски
  Ме потсеќа на учење, и такви работи , така да сеа како што сум спобудалена од учење му давам една седмица! :wasntme: :D


  Еве од мене..
  [​IMG]
   
 12. Angel4e123

  Angel4e123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јуни 2010
  Пораки:
  134
  Допаѓања:
  85
  Ммм..Што е тоа црвеното?Јаболка?..Ми се јаде па затоа 10-ка :lol:

  Еве од мене:
  :emo:
   
 13. Name

  Name Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2010
  Пораки:
  1.433
  Допаѓања:
  877
  Пол:
  Женски
  емоууу али ке му дадам 9ка :)

  еве од мене
  [​IMG]
   
 14. la-chicka

  la-chicka Популарен член

  Се зачлени на:
  21 април 2010
  Пораки:
  1.332
  Допаѓања:
  1.571
  Пол:
  Женски
 15. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.354
 16. stilas7

  stilas7 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2010
  Пораки:
  1.017
  Допаѓања:
  680
  8 не го разбирам
  :inlove:
   
 17. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.548
  Допаѓања:
  19.961
 18. sweetheart10

  sweetheart10 Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2011
  Пораки:
  152
  Допаѓања:
  159
 19. FBI

  FBI Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јули 2010
  Пораки:
  1.513
  Допаѓања:
  5.294
  10 (ме потсеќа на фацата што ја имам кога сум згрешила ) хахаха
  :party:
   
 20. vlubena

  vlubena Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2011
  Пораки:
  767
  Допаѓања:
  624