Оцени ја песната

Дискусија во 'Форумски игри' започната од Candy-girl, 25 септември 2011.

 1. Candy-girl

  Candy-girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 септември 2011
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  2
  На пр. јас пишувам како се вика песната или ако сакате пуштете видео и форумџиката под вас треба да ја оцени песната еве една од мене:
  http://www.youtube.com/watch?v=ITDdOcAxqlQ Sak Noel-Loca People
   
 2. Name

  Name Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2010
  Пораки:
  1.433
  Допаѓања:
  877
  Пол:
  Женски
  Оценија песната

  Од 1 - 5 или од 1 - 10 ?
  Ако е од 1 - 5, слободно би и дала 2ка, ако не и кец. Воопшто не ми се допага песната, ако може песна да се нарече... има многу диско песни кои се подобри од оваа.

  еве од мене :)
  http://www.youtube.com/watch?v=6QQQKJJB ... 2&index=12
  ја обожавам песнава
   
 3. LilBaby

  LilBaby Популарен член

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  3.458
  Допаѓања:
  7.883
  Оценија песната

  Да разграничиме само од 1-10 ли оценка, или 1-5 ?! Во секој случај 4/8. Прв пат ја слушам, можеби после неколку слушања ќе биде и 5/10. :)

  http://www.youtube.com/watch?v=Xx3yXUunEq8

  Мојата омилена. :l: :l: :l:
   
 4. Candy-girl

  Candy-girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 септември 2011
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  2
  Оценија песната

  Од 1-5 е.
   
 5. Hiii

  Hiii Популарен член

  Се зачлени на:
  5 април 2011
  Пораки:
  1.427
  Допаѓања:
  1.562
 6. starbucks

  starbucks Популарен член

  Се зачлени на:
  12 април 2011
  Пораки:
  3.064
  Допаѓања:
  6.657
 7. DeepBlue

  DeepBlue Популарен член

  Се зачлени на:
  21 мај 2011
  Пораки:
  758
  Допаѓања:
  1.092
 8. Hiii

  Hiii Популарен член

  Се зачлени на:
  5 април 2011
  Пораки:
  1.427
  Допаѓања:
  1.562
 9. crazylady

  crazylady Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  4.881
  Допаѓања:
  7.746
 10. kelly.r

  kelly.r Популарен член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2011
  Пораки:
  410
  Допаѓања:
  190
 11. crazylady

  crazylady Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  4.881
  Допаѓања:
  7.746
 12. Candy-girl

  Candy-girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 септември 2011
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  2
 13. crazylady

  crazylady Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  4.881
  Допаѓања:
  7.746
 14. Hiii

  Hiii Популарен член

  Се зачлени на:
  5 април 2011
  Пораки:
  1.427
  Допаѓања:
  1.562
 15. Nightwalker

  Nightwalker Популарен член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2011
  Пораки:
  1.113
  Допаѓања:
  4.444
  Пол:
  Машки
 16. Beauchamp

  Beauchamp Популарен член

  Се зачлени на:
  4 септември 2011
  Пораки:
  1.884
  Допаѓања:
  5.423
  Пол:
  Женски
 17. Pelikuna

  Pelikuna Популарен член

  Се зачлени на:
  15 април 2011
  Пораки:
  1.961
  Допаѓања:
  2.021
 18. TheKiketoo

  TheKiketoo Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2010
  Пораки:
  1.240
  Допаѓања:
  883
 19. crazylady

  crazylady Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  4.881
  Допаѓања:
  7.746
 20. DeepBlue

  DeepBlue Популарен член

  Се зачлени на:
  21 мај 2011
  Пораки:
  758
  Допаѓања:
  1.092