Оцени ја серијата

Дискусија во 'Форумски игри' започната од nati44, 17 јануари 2013.

 1. nati44

  nati44 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 декември 2012
  Пораки:
  777
  Допаѓања:
  543
  Значи вака ќе оди играва.. Ќе се предложи серија (може да биде каква било, турска, американска, шпанска.. каква сакате) и наредниот ја оценува серијата и дава нова!

  Ако не ви се допаѓа играта или ако е дупла, канта :$

  Еве јас ќе почнам со нешто турско
  Аси!
   
 2. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  12.048
  Допаѓања:
  160.513
  Пол:
  Женски
  Еј, браво за играва, Нати! :clap: Ептен интересна ми изгледа :)
  за Аси...4 :)
  Две фамилии? :)
   
 3. srcesrce

  srcesrce Популарен член

  Се зачлени на:
  16 август 2011
  Пораки:
  266
  Допаѓања:
  339
  Пол:
  Женски
  10
  завет
   
 4. nati44

  nati44 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 декември 2012
  Пораки:
  777
  Допаѓања:
  543
  па 8
  Мајка
   
 5. I.want.to.sleep

  I.want.to.sleep Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2013
  Пораки:
  550
  Допаѓања:
  447
  9
  Беверли Хилс (90210)
   
 6. Lizzy.Grant

  Lizzy.Grant Активен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2013
  Пораки:
  81
  Допаѓања:
  45
 7. femina0

  femina0 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 октомври 2012
  Пораки:
  80
  Допаѓања:
  59
  8. ВелиЧествениот сулатан Сулејман. :)
   
 8. Miss.M5

  Miss.M5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 декември 2011
  Пораки:
  102
  Допаѓања:
  85
  0 |(
  Долина на Волците?
   
 9. milenna.torres

  milenna.torres Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 април 2011
  Пораки:
  169
  Допаѓања:
  120
  0
  -Ангели ?
   
 10. Tearful

  Tearful Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 август 2011
  Пораки:
  344
  Допаѓања:
  70
  Огромна нула :emo:
  -Кога лисјата паѓаат -?
   
 11. joelle

  joelle Популарен член

  Се зачлени на:
  25 август 2010
  Пораки:
  1.117
  Допаѓања:
  2.348
  незнам ја немам гледано ама ич...

  ДЕКСТЕР?
   
 12. Agrona

  Agrona Популарен член

  Се зачлени на:
  21 декември 2012
  Пораки:
  1.240
  Допаѓања:
  1.705
  Пол:
  Женски
  Не ја знам серијата така да не можам да дадам оцена.
  How I Met Your Mother ?
  [​IMG]
   
 13. Angelinkka

  Angelinkka Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јули 2012
  Пораки:
  527
  Допаѓања:
  359
  Пол:
  Женски
  10+
  Каде е ќерка ми? :lol: (не ми текна друга)
   
 14. senjorita-v

  senjorita-v Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2011
  Пораки:
  722
  Допаѓања:
  2.422
  Пол:
  Женски
  6
  бурни времиња
   
 15. Ana122

  Ana122 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 септември 2012
  Пораки:
  63
  Допаѓања:
  30
  10 :)
  Величествениот? :)
   
 16. Winter222

  Winter222 Активен член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2013
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  7
  9
  Разделба ?
   
 17. nati44

  nati44 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 декември 2012
  Пораки:
  777
  Допаѓања:
  543
 18. erica

  erica Популарен член

  Се зачлени на:
  21 август 2011
  Пораки:
  1.311
  Допаѓања:
  2.037
  Пол:
  Женски
  5

  Монте Карло
   
 19. kate-pp

  kate-pp Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јули 2012
  Пораки:
  433
  Допаѓања:
  135
  Пол:
  Женски
  7
  Ангели?
   
 20. Lella

  Lella a blasphemous bitch Член на тимот

  Се зачлени на:
  2 јануари 2013
  Пораки:
  4.692
  Допаѓања:
  25.262
  Пол:
  Женски
  1000000000 :inlove:
  Величествениот!