1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Оцени ја серијата

Дискусија во 'Форумски игри' започната од nati44, 17 јануари 2013.

 1. nati44

  nati44 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 декември 2012
  Пораки:
  777
  Допаѓања:
  544
  Значи вака ќе оди играва.. Ќе се предложи серија (може да биде каква било, турска, американска, шпанска.. каква сакате) и наредниот ја оценува серијата и дава нова!

  Ако не ви се допаѓа играта или ако е дупла, канта :$

  Еве јас ќе почнам со нешто турско
  Аси!
   
 2. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  12.964
  Допаѓања:
  162.466
  Пол:
  Женски
  Еј, браво за играва, Нати! :clap: Ептен интересна ми изгледа :)
  за Аси...4 :)
  Две фамилии? :)
   
 3. srcesrce

  srcesrce Популарен член

  Се зачлени на:
  16 август 2011
  Пораки:
  266
  Допаѓања:
  339
  Пол:
  Женски
  10
  завет
   
 4. nati44

  nati44 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 декември 2012
  Пораки:
  777
  Допаѓања:
  544
  па 8
  Мајка
   
 5. I.want.to.sleep

  I.want.to.sleep Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2013
  Пораки:
  562
  Допаѓања:
  467
  9
  Беверли Хилс (90210)
   
 6. Lizzy.Grant

  Lizzy.Grant Активен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2013
  Пораки:
  81
  Допаѓања:
  46
 7. femina0

  femina0 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 октомври 2012
  Пораки:
  80
  Допаѓања:
  59
  8. ВелиЧествениот сулатан Сулејман. :)
   
 8. Miss.M5

  Miss.M5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 декември 2011
  Пораки:
  102
  Допаѓања:
  85
  0 |(
  Долина на Волците?
   
 9. milenna.torres

  milenna.torres Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 април 2011
  Пораки:
  169
  Допаѓања:
  120
  0
  -Ангели ?
   
 10. Tearful

  Tearful Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 август 2011
  Пораки:
  349
  Допаѓања:
  70
  Огромна нула :emo:
  -Кога лисјата паѓаат -?
   
 11. joelle

  joelle Популарен член

  Се зачлени на:
  25 август 2010
  Пораки:
  1.117
  Допаѓања:
  2.352
  незнам ја немам гледано ама ич...

  ДЕКСТЕР?
   
 12. Agrona

  Agrona Популарен член

  Се зачлени на:
  21 декември 2012
  Пораки:
  1.240
  Допаѓања:
  1.707
  Пол:
  Женски
  Не ја знам серијата така да не можам да дадам оцена.
  How I Met Your Mother ?
  [​IMG]
   
 13. Angelinkka

  Angelinkka Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јули 2012
  Пораки:
  526
  Допаѓања:
  360
  Пол:
  Женски
  10+
  Каде е ќерка ми? :lol: (не ми текна друга)
   
 14. senjorita-v

  senjorita-v Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2011
  Пораки:
  950
  Допаѓања:
  3.944
  Пол:
  Женски
  6
  бурни времиња
   
 15. Ana122

  Ana122 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 септември 2012
  Пораки:
  63
  Допаѓања:
  30
  10 :)
  Величествениот? :)
   
 16. Winter222

  Winter222 Активен член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2013
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  7
  9
  Разделба ?
   
 17. nati44

  nati44 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 декември 2012
  Пораки:
  777
  Допаѓања:
  544
 18. erica

  erica Популарен член

  Се зачлени на:
  21 август 2011
  Пораки:
  1.312
  Допаѓања:
  2.037
  Пол:
  Женски
  5

  Монте Карло
   
 19. kate-pp

  kate-pp Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јули 2012
  Пораки:
  433
  Допаѓања:
  135
  Пол:
  Женски
  7
  Ангели?
   
 20. Lella

  Lella a blasphemous bitch Член на тимот

  Се зачлени на:
  2 јануари 2013
  Пораки:
  4.935
  Допаѓања:
  26.850
  Пол:
  Женски
  1000000000 :inlove:
  Величествениот!