1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Очни капаци

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од LiliMari, 14 јануари 2016.

 1. LiliMari

  LiliMari Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 октомври 2013
  Пораки:
  101
  Допаѓања:
  19
  Имам спустени очни капаци, би сакала да ги оперирам. Има ли некој искуство или искуство од некој близок.