1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ПМС-пред менструален синдром

Дискусија во 'Канта' започната од irena-10, 18 мај 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. irena-10

  irena-10 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 септември 2010
  Пораки:
  325
  Допаѓања:
  882
  Пребарав по форумов и видов дека нема ваква тема, се надевам дека не грешам. Сакав со оваа тема да поттикнам дискусија за тоа што ви се случува за време на пмс, дали имате проблеми во совладување и сл?
  Еве јас конкретно сум во пмс- не сакам ни да го именувам- и секогаш кога сум, па и денеска, збеснувам, буквално. Ми се вртат глупави мисли во главата. Дека дечко ми намено ме избегнува, а при здрав ум и разум кога сум знам што се случува и зошто ни се случува така овој период, и сешто ми поминува низ глава, и нема спас.
  Вам?
   
 2. thinkerbell

  thinkerbell Популарен член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2010
  Пораки:
  1.834
  Допаѓања:
  11.099
  Пол:
  Женски
 3. irena-10

  irena-10 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 септември 2010
  Пораки:
  325
  Допаѓања:
  882
  епа нека ја заклучат, извинете ете не сум побарала убаво.
   
 4. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.094
  Допаѓања:
  6.347
  Пол:
  Женски
  [mod-dupla:3mvmgrxt][/mod-dupla:3mvmgrxt]
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.