1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ПОДОЧЊАЦИИИИИИ :@

Дискусија во 'Канта' започната од zenska007, 22 мај 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. zenska007

  zenska007 Активен член

  Се зачлени на:
  22 мај 2012
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  Како да ги отстранам подочњаците освен со комири и краставица ?

  Фала однапред :*
   
 2. Saki15

  Saki15 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 февруари 2012
  Пораки:
  342
  Допаѓања:
  142
  Подочњаци не се отстрануваат лесно. Оди на болница да не имаш некаков проблем со бубрезите може и од тоа да е. :)
   
 3. Breezy

  Breezy Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2011
  Пораки:
  476
  Допаѓања:
  765
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.