1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ПОЛНИ И РАСТРЕСЕНИ НОЗЕ

Дискусија во 'Канта' започната од dorjanka, 28 август 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. dorjanka

  dorjanka Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јули 2011
  Пораки:
  51
  Допаѓања:
  7
  Имам полни и растресени нозе никако неможам да ги зацврстам.Пробувам со вежби претежно на тој дел да делува пак ништо.Ако мозе некоја да каже како мозам барем малку да ги зацврстам за кога ке одам да не ми се тресат толку.Инаку не сум дебела имам 165 висина и 58 тежина градбата ми е супер само нозете проблем.Помошшшш :D :D :D :D :D
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.105
  Допаѓања:
  61.999
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.