1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ПОПУСТИ

Дискусија во 'Канта' започната од fashionista-15, 19 декември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. fashionista-15

  fashionista-15 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 ноември 2010
  Пораки:
  42
  Допаѓања:
  3
  Има ли попусти во бутиците низ Скопје, СЕГА? :)
   
 2. starfish

  starfish Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2010
  Пораки:
  4.833
  Допаѓања:
  10.128
  Пол:
  Женски
  Ајде прво прочитај си ги правилата на форумот:
  http://forum.femina.mk/pravila-i-novosti/pravila-na-forumot-t44/  И после да си најдеш соодветна тема и да си прашаш таму!
  Поздрав и пријатно дружење на форумот.
   
 3. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
 4. Tenkai

  Tenkai Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  2.316
  Допаѓања:
  1.903
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.