1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ППД и ППА

Дискусија во 'Канта' започната од ..barbie.., 22 јануари 2021.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ..barbie..

  ..barbie.. Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 октомври 2018
  Пораки:
  673
  Допаѓања:
  657
  Пол:
  Женски
  Здраво мајки. :)
  Не знам дали има ваква тема, но сепак одлучив да ја отворам за да можеме да ги споделуваме искуствата околу постпородилна депресија и постпородилна анксиозност. Дали сте се соочиле со една од овие состојби, кога се појавиле и како сте се справиле со нив?
  Поздрав. :*
   
 2. danichap

  danichap Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  26 јуни 2011
  Пораки:
  15.972
  Допаѓања:
  278.873
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.