1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ПРП третмани

Дискусија во 'Коса' започната од MelaniaX, 1 август 2016.

 1. MelaniaX

  MelaniaX Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 август 2016
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  9
  Пол:
  Женски
  Ве молам доколку некој има искуство со ова да го сподели.. дали некој од вас има правено ПРТ третман на коса и кај кој доктор? Речиси сите дерматолози го прават ова но навистина не сум сигурна кај кој доктор да одам. Се мислам да одам кај Светлана Костиќ. Што мислите вие?
   
 2. Florina :)

  Florina :) Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 април 2017
  Пораки:
  68
  Допаѓања:
  25
  Пол:
  Женски
  Jas pravev bas vcera kaj dr kosta vo derma plus, okolu 30 min trae celata procedura, boli malku direktno so mali iglicki pravese, se mislev kaj nego ili dr gorica ali kosta bese poefton za 3500 den od nea, pa ke vidime za rezz treba 3 tretmani da napraam sekoj mesec po 1 prp
   
 3. MelaniaX

  MelaniaX Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 август 2016
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  9
  Пол:
  Женски
  a колку кошта кај него? сум била кај него на ботокс и малку ми е несериозен...
   
 4. Florina :)

  Florina :) Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 април 2017
  Пораки:
  68
  Допаѓања:
  25
  Пол:
  Женски
  4000 ден му е прп третманот а мезотерапијата му е 2000 ден , првиот пат кога отидов беше посериозен али 2 пат се разочарав , го прашувам во врска со третманот да објасни подобро за колку време резултати ќе има и одговорот му беше не знам кај секој различно , не ми беше соодветен одговорот за доктор со толку мн искуство сепак треба според состојбата да каже нешто , со ваков однос само си губи пациенти..
   
 5. MelaniaX

  MelaniaX Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 август 2016
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  9
  Пол:
  Женски
  Помина многу време но сепак сакам те прашам Флорина дали имаше некаков резултат од ПРП на косата?