1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Палмите...

Дискусија во 'Насмевка' започната од Offspring, 28 април 2011.

 1. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
  Палмиве станаа мета на критики :D Ајде овде да ги резилиме? :lol:
   
 2. Trendafilka

  Trendafilka Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  5.941
  Допаѓања:
  27.590
 3. MacaLove

  MacaLove Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2011
  Пораки:
  2.399
  Допаѓања:
  6.337
  Aбре,немојте,ќе види некој од власта,ќе ве пикне во затвор што ги озборувате светите палми!!!
  Они се мачат тука да направат циркуз од Скопје,вие се смеете на тоа,абе ајде :drunk:
  А и најлошото,во ќелијата палми ќе ви стават.И пластични,и светлечки,и летечки,и лимени,и гумени...
  [​IMG]
   
  На Arthur, noli и esperanca им се допаѓа ова.
 4. SunFlower94

  SunFlower94 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 мај 2010
  Пораки:
  433
  Допаѓања:
  362
  АХАХАХАХАХАХ..леле гледав пред некој ден на вести го интервјуираат Коце за палмиве, и си се смешка палмите биле убави на море го потсеќале -.- Има и еден виц, не го праќајте Коце во Венеција, ќе ни го поплави Скопје хахахахахахахах:D
   
  На swanprincess, DeDee и noli им се допаѓа ова.
 5. Shery

  Shery Популарен член

  Се зачлени на:
  15 декември 2010
  Пораки:
  1.977
  Допаѓања:
  4.825
  Пол:
  Женски
  Ок неможев да издржам
  Ајде барем сега некој се труди да направи нешто,макар тоа биле палми, бикови или шмизли
  Некој се труди да направи нешто од Скопје
  Што се направило во Скопје пред да се смени власта?
  Не сакам да сум ептен политичар и јас да ја оправам државата, ама ништо не признавате колку и да е тоа ТРУД
   
  На unique123 и solzuska им се допаѓа ова.
 6. Strumfeta93

  Strumfeta93 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.191
  Допаѓања:
  3.856
  Подобро да не се прави ништо отколку циркуз :)
   
  На Elenuskaa, noli и Trendafilka им се допаѓа ова.
 7. Trendafilka

  Trendafilka Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  5.941
  Допаѓања:
  27.590
  Па јас искрено не сум за тоа - боље нешто, него ништо.
  Ако се тоа шмизли, лавови (еден од животинското царство, а еден свемирски), зелено девојче, бикови и палми покрај река |( - подобро ништо.

  Подобро нешто асално - отколку нешто неасално.
  А ова се' горенаведеното е - неасално.
  А тоа - леле бе вие народот ама сте неблагодарни, барем нешто се прави, мене ми е оправдување за простата, неписмена раја.
  Милиони евра се испрани за да некој си ги наполни џебовите, а за возврат добиваме - палми.

  Дајте ве молам...
  Башка, да не ја разглабаме и тука, си има тема Скопје 2014, таму е сериозно, а тука се пукаат палмите и кој е за ремет и насмевка, бујрум. ;)
  Палмите се смешни, бедни и не му доликуваат на Скопје.
  Подобро да се вложеле пари во една пристојна ботаничка градина.
   
  На noli и Strumfeta93 им се допаѓа ова.
 8. spellbound

  spellbound Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2010
  Пораки:
  916
  Допаѓања:
  1.482
  Немојте бе со палмиците наши да се зафркавате :rofl:
  [​IMG]
   
 9. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
  Зошто why so serious? :(
   
 10. Shery

  Shery Популарен член

  Се зачлени на:
  15 декември 2010
  Пораки:
  1.977
  Допаѓања:
  4.825
  Пол:
  Женски
  па се нервирам бе Офи
  Нека го избришат моето мислење немам ништо против, само сакав да си кажам што ми лежи на душа
  Јас немам ништо против палмите и баш ме радува што нешто во нашиот град се прави.
   
 11. Trendafilka

  Trendafilka Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  5.941
  Допаѓања:
  27.590
  Скопје, ПАЛМА, Матка и обратно...
  Палмите... некогаш и сега. :D
   

  Прикачени фајлови:

 12. bittersweet

  bittersweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 ноември 2010
  Пораки:
  2.128
  Допаѓања:
  64.588
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
  Идиотизам
  [​IMG]
  Креативност,иновативност
   
  На pink4ever му/ѝ се допаѓа ова.
 13. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.097
  Допаѓања:
  4.450
  Пол:
  Женски
  Ова е преокрет, вие смејте се ама ако порано липите беа заштитен знак на Скопје, сега се пламите.
  Градот убав пак ќе никне, сонце ке пукне а ние под палмина сенка ќе си седиме...просто ме инспирираат палмите и Коце, он е мојата муза.
   
  На Offspring му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Marilyn-Monroe

  Marilyn-Monroe Популарен член

  Се зачлени на:
  24 декември 2010
  Пораки:
  1.805
  Допаѓања:
  5.894
  Итно да се воведе задолжително плажирање под палмите со палместа фризура. Иначе, ништо ич, џабе тропската клима.

  [​IMG]
  :wasntme:
   
  На unique123 и zhap4e им се допаѓа ова.
 15. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
  Треба на Златна бубамара на популарноста Коце да земе награда за најкреативен човек :D
   
 16. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.097
  Допаѓања:
  4.450
  Пол:
  Женски
  Јас би гласала за споменик во форма на палма, посветен на Коце :$
   
  На noli му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Trendafilka

  Trendafilka Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  5.941
  Допаѓања:
  27.590
  На Ragazzina и Offspring им се допаѓа ова.
 18. sanjaeva

  sanjaeva Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 февруари 2011
  Пораки:
  3.388
  Допаѓања:
  87.631
  Да засадеа цреши бар ќе си касневме. :P
   
  На DeDee и esperanca им се допаѓа ова.
 19. faye

  faye Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јануари 2011
  Пораки:
  219
  Допаѓања:
  636
  Треба да се прогласи ден на палмите :lol: Секоја година на истиот датум да садиме по 2000000 палми :rofl:

  In the jungle the mighty jungle the mayor sleeps tonight :rofl:
   
  На noli и sadangel им се допаѓа ова.
 20. Doozy

  Doozy Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 април 2010
  Пораки:
  4.711
  Допаѓања:
  59.970
  .... :o :o :o

  Ќе осамне, кај и да е, на фејсбук некоја профилна слика со палма. :o Прво со бикот се сликаа, па со шмизлата, сега палмите... Кој ќе се качи повисоко. Кој ќе опфати повеќе палми во сликата. Кој прв ќе легне под палмата и ќе се сунча. Кој ќе украде прв палма. 8)

  Арно пролет оти иде. Да идеше зима, пола Македонија на крадени палми ќе се грееше. :lol:
   
  На easyyyyy му/ѝ се допаѓа ова.