1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Партнерот и форумот

Дискусија во 'Врски' започната од brunete, 28 јуни 2011.

  1. owi

    owi Истакнат член

    Се зачлени на:
    3 јануари 2013
    Пораки:
    252
    Допаѓања:
    123
    Знае дека дека редовно висам и пишувам на Фемина, уствари тоа јас уз муабет му имам кажано демек ’’ево јас на фемина, ти што правиш’’ :)
    Никот не ми го знае, на почетокот го интересираше ама не му кажував, сега веќе не ме ни прашува :)
    А и да знае, сеедно ми е :D
     
  2. lollipop93

    lollipop93 Истакнат член

    Се зачлени на:
    3 март 2012
    Пораки:
    252
    Допаѓања:
    88
    Ааа мојот де4ко сам ми дознал дека седам на фемина ми го нашол некако и прекарот и све и ја шо имав пишувано некој работи он ги про4ита,се каравме али помина тоа сега се си е во ред.Само се мислам дали сеуште гледа шо пишувам.И Д ако гледаашш,овоа да ти биде последен пат затоа шо ако дознаам дека се уклучуваш и буричкаш ќе ти раскинам ама најозбилно :D :D Добро де нема да ти раскинам ама ќе се караме да си знаеш и мн сум озбилна :D ако се смеам :devil:
     
  3. hellowooorld

    hellowooorld Истакнат член

    Се зачлени на:
    4 август 2013
    Пораки:
    298
    Допаѓања:
    107
    Знае дека имам акаунт на фемина и ме прашува понекад шо праам демек на ова чудо? Душиче, ништо не разбира. :lol:
     
  4. smigool

    smigool Истакнат член

    Се зачлени на:
    2 јули 2013
    Пораки:
    149
    Допаѓања:
    355
    Пол:
    Машки
    Глупости, зашо некој би се замарал специјално со темава. Слободен свет е кој сака кој к. сака нека прави.
    друго се ставовите искажани, но за нив постои дискусија а не караница!
     
  5. MaCa-Swiss

    MaCa-Swiss Популарен член

    Се зачлени на:
    15 јануари 2013
    Пораки:
    253
    Допаѓања:
    961
    Ме знае која сум, по цел ден висам на форумов, знае дури кој ми се пријатели/пријателки на форумов, пошто по цел ден само на чет сум, СЕ знае :D Ни збор нема кажано, па форумов не е нешто што треба да го кријам од него :D
    Го знам и јас кој е на Кајгана и на Транзицкс ]:) :devil: :devil: Нека ми пререче збор да го видам :devil: ]:)
     
  6. Nati.P

    Nati.P Популарен член

    Се зачлени на:
    16 април 2011
    Пораки:
    2.013
    Допаѓања:
    856
    Знае дека сум на форумов, ама не ми го знае никот :devil: не му го кажувам, иако ме потпрашува. Само на фемина седиш, ми вели, по цел ден. Епа што да правам :D
     
  7. sadgirl21

    sadgirl21 Форумски идол

    Се зачлени на:
    30 јануари 2013
    Пораки:
    7.357
    Допаѓања:
    8.478
    Не знае дека пишувам по темите на фемина за него :D
    Значи не ни планирам да му расправам дека сум зачленета на форумов.
    Вие тоа стварно давате пасворд на дечкото? :?:
     
  8. Emotional123

    Emotional123 Форумски идол

    Се зачлени на:
    5 јули 2011
    Пораки:
    8.569
    Допаѓања:
    39.984
    Пол:
    Женски
    Знае, нема што да се крие тука. Цело време уз муабет му кажувам еве на фемина седам. Нема тука ништо страшно што знае :)
     
  9. bekii

    bekii Истакнат член

    Се зачлени на:
    7 јули 2010
    Пораки:
    205
    Допаѓања:
    53
    Знае дека сум зачленета и дека пишувам а никот не ми го знае...инаку сум му давала да чита некои постови што би можеле да ни помогнат со нашиот проблем, не кријам ништо, но не му кажувам што пишувам ниту пак ме прашува :)
     
  10. hello-kitty.90

    hello-kitty.90 Форумски идол

    Се зачлени на:
    15 октомври 2013
    Пораки:
    2.969
    Допаѓања:
    21.157
    Не знае, знае само дека сум пасиониран читател, а не и дека пишувам. Кога би дознал, хмммммммм не знам што би било,поточно кога би прочитал што сум пишувала (иако и не е се така лошо)
     
  11. Viktorijaaa5

    Viktorijaaa5 Форумски идол

    Се зачлени на:
    26 октомври 2013
    Пораки:
    5.689
    Допаѓања:
    87.410
    Пол:
    Женски
    Не знае ни дека пишувам ни дека имам мој ник , а нема и да му кажам секако (иако немам ништо лошо напишано овде) А знае дека си читкам по форумот дури и му копирам некои мислења и одговори кои ни помагаат за некое двоумење :lol:
     
  12. Audrey16

    Audrey16 Истакнат член

    Се зачлени на:
    21 октомври 2013
    Пораки:
    121
    Допаѓања:
    51
    Знае дека сум зачленета, ама не ми го знае никот. Се случува да дремам овде и да му прочитам нешто, поготово ако го пронајдам во некој муабет :D онака in your face! :D
     
  13. Lovely93

    Lovely93 Истакнат член

    Се зачлени на:
    9 септември 2013
    Пораки:
    2.637
    Допаѓања:
    2.018
    Пол:
    Женски
    Немам што да кријам, во живо се искажувам целосно како и овде, бидејќи ништо не кријам од оние кои ми се блиски, отворена сум и така ги решавам сите проблеми, бидејќи со молчење ништо не се решава.
    Но, не сум му кажала дека сум зачленета на форум бидејќи сметам дека нема потреба. :D Тој не би гледал на форумов како јас што гледам, бидејќи освен на Фејсбук (на кој не ни седи често), нема други онлајн профили и не се замара со интернет, а камо ли со форуми. :D И плус си ја чуваме заштитена нашата интимност, па мислам дека не би му било мило да знае дека ја споделувам, иако на анонимен форум. :wasntme:
    Ама дека си читкам по интернет за се што ме интересира, си знае. А да знае дека и јас пишувам, мислам дека би ми било глупаво. :)
     
  14. marija1907

    marija1907 Популарен член

    Се зачлени на:
    26 јули 2013
    Пораки:
    875
    Допаѓања:
    2.857
    Пол:
    Женски
    ахаххаха незнае
    Му имам спомнато онака за форуми (општо) ми рече дека само глупости пушува на нив |(
     
  15. xoxo..gossip-girl

    xoxo..gossip-girl Истакнат член

    Се зачлени на:
    4 февруари 2013
    Пораки:
    472
    Допаѓања:
    642
    Знае дека седам , но не и да ме чита или нешто слично.Тоа е приватност :D
     
  16. Dust

    Dust Game Over

    Се зачлени на:
    27 септември 2011
    Пораки:
    11.701
    Допаѓања:
    172.546
    Пол:
    Женски
    Знае(ше).
    И за овој и за за сите други форуми.
    И ник и се.
    Ми ги знае темите што ме интересираат и знае на секоја тема каков одговор би дала.
    Не мора да се мачи многу за да пронајде што му треба од мене :geek:
     
  17. Emotional123

    Emotional123 Форумски идол

    Се зачлени на:
    5 јули 2011
    Пораки:
    8.569
    Допаѓања:
    39.984
    Пол:
    Женски
    Знае за форумов и дека сум зачленета.
     
  18. curious-doll

    curious-doll Популарен член

    Се зачлени на:
    8 јануари 2013
    Пораки:
    360
    Допаѓања:
    804
    Знае дека сум зачленета, и секако со саати поминувам на форумот :) На секое јавување,
    "еј што правиш?"
    "ами што може,на форумот.."
    и од него следува "ти мааа ќе докторираш таму" :))
     
  19. jovana03

    jovana03 Популарен член

    Се зачлени на:
    10 ноември 2013
    Пораки:
    1.771
    Допаѓања:
    6.709
    Пол:
    Женски
    Не знае. Не ни сакам да знае. Моја приватност. :)
     
  20. viki-dete

    viki-dete Истакнат член

    Се зачлени на:
    8 јули 2013
    Пораки:
    686
    Допаѓања:
    765
    Пол:
    Женски
    Знае и се чуди што толку многу правам, т.е многу време поминувам на форумот :D Му го имам спомнато никот, но не верувам дека го има запамтено како и тоа дека нема шанси да влезе и да ми ги чита мислењата, едноставно ја почитува мојата приватност, и покрај тоа што јас сум иста и на форум и во живо и ништо не кријам.