1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Партнерот и форумот

Дискусија во 'Врски' започната од brunete, 28 јуни 2011.

  1. Bright

    Bright Популарен член

    Се зачлени на:
    25 ноември 2009
    Пораки:
    2.547
    Допаѓања:
    5.517
    Знае дека сум на форумов, освен ако нема изумено. Го спомнувам кога му кажувам од каде сум дознала некоја информација на пример, за друго не го замарам :)
     
  2. LittleDevil

    LittleDevil Популарен член

    Се зачлени на:
    20 јули 2011
    Пораки:
    1.701
    Допаѓања:
    1.919
    Пол:
    Женски
    Аииииии вчера чепкавме заедно на интернет, и не сакајќи ми се отвори фемина. Добро е што не ми го виде името, ама запна сакам да видам што си пишувала, точка! И му покажав 2-3 мислења, ама и едно ШТО БИ МУ КАЖАЛЕ. Си умрев од срам... ама еве, преживеав :) важно е името не ми го знае :)
     
  3. femina90

    femina90 Популарен член

    Се зачлени на:
    25 декември 2009
    Пораки:
    3.997
    Допаѓања:
    2.349
    Пред година ипол дозна дека сум на форумов, се заинтересира да чита, ама ја не дозволив :!: Не спомнал од тогаш ништо, дали се откажа или заборави не знам :D
     
  4. Nevermore

    Nevermore Популарен член

    Се зачлени на:
    29 јануари 2011
    Пораки:
    614
    Допаѓања:
    1.991
    Вчера се издаде дека ме познал |( Прво посумњал во темата "метал" , и кога ми го видел името и сликата му станало јасно |( Ама сигурно нема да се зачленува и да ме чита ... Демек само малку да ѕирне во "Музика" ... Нека чита бе, ама не во СП кај што си го поздравувам Штипјанчето :rofl:
     
  5. Veki4kaa

    Veki4kaa Форумски идол

    Се зачлени на:
    10 јануари 2012
    Пораки:
    5.129
    Допаѓања:
    17.440
    Пол:
    Женски
    не знае и ако дознае ако нема да е проблем :)
     
  6. bumbuleya

    bumbuleya Истакнат член

    Се зачлени на:
    8 јануари 2012
    Пораки:
    259
    Допаѓања:
    105
    Знае дека читам редовно, а дека пишувам.. е тоа не. Не верувам дека би имало проблем ако дознае. Па и јас не му ги знам ни профилите ни мислењата на тие неговите форуми за технологија. А и не ме интересираат. Малку приватност не е на одмет. :)
     
  7. tweety26

    tweety26 Популарен член

    Се зачлени на:
    30 март 2010
    Пораки:
    1.650
    Допаѓања:
    2.279
    Пол:
    Женски
    знае дека пишувам онака општо.
    еднаш ми изреагира бурно демек сум пишувала за други :lol: ама се се среди,му докажав дека не е во право,а и сепак ова е моја приватност :)
     
  8. Alanna

    Alanna Популарен член

    Се зачлени на:
    20 ноември 2010
    Пораки:
    1.120
    Допаѓања:
    483
    Мојов ништо незнае,а се надевам така и ќе остане ^_^
     
  9. daddys.princess

    daddys.princess Истакнат член

    Се зачлени на:
    30 октомври 2011
    Пораки:
    988
    Допаѓања:
    319
    мојот врска нема дека ја си дремам на фемина ,ако разбере :@ биче туча,револуција ,ем сам ке си пукне у себе ,ама и мене има така психички третман да ми улепи,па онда прикази као го лажам изневерувам оохххооо приказни колку сакаш ,најбоље да не зна ,зашо кој ке се спрема за третман :tmi:
     
  10. teddygirl

    teddygirl Популарен член

    Се зачлени на:
    7 август 2010
    Пораки:
    714
    Допаѓања:
    618
    Мојот знае дека дремам на форумов и никогаш не направил сцена поради тоа.По некогаш кога ми пишува на фб и ако не вратам з абрзо знае да напиши ајде доста читаш по фемина и одговори ми :D
     
    На moniquee му/ѝ се допаѓа ова.
  11. AnaKarenina

    AnaKarenina Форумски идол

    Се зачлени на:
    6 октомври 2011
    Пораки:
    5.801
    Допаѓања:
    55.003
    Пол:
    Женски
    Знае дека членувам, знае и како сум потпишана, ама не ни му текнало да ме чита.
    Освен тоа, ништо ново што не знае не би прочитал.
     
  12. bekii

    bekii Истакнат член

    Се зачлени на:
    7 јули 2010
    Пораки:
    205
    Допаѓања:
    53
    Мојот знае дека сум зачленета на форумот и знае дека пишувам мислења, но не се интересира оклу тоа повеќе. А тоа ми се допаѓа зошто сите имаме приватност и само ние што ке си ја знаеме :) ... а некогаш може и даа му покажам нешто ако го интересира исто ми се фаќа, но да ги чита сите мои мислења тоа не го дозволувам!! :!:
     
  13. mili4ka123

    mili4ka123 Популарен член

    Се зачлени на:
    12 февруари 2012
    Пораки:
    1.101
    Допаѓања:
    2.333
    Пол:
    Женски
    Дечко ми незнае дека сум зачленета тука на форумов :)
     
  14. LaBella

    LaBella Популарен член

    Се зачлени на:
    6 ноември 2010
    Пораки:
    1.037
    Допаѓања:
    1.092
    Пол:
    Женски
    Знае дека сум зачленета и никот ми го знае, ама воопшто не се замара, дури јас го замарам него за феминава :lol:
     
  15. Ligavka

    Ligavka Истакнат член

    Се зачлени на:
    28 септември 2011
    Пораки:
    225
    Допаѓања:
    88
    Знае дека сум зачленета и може и да прочита, немам што да кријам а никогаш не сум имала и што да кријам исто и јас го оптеретувам околу форумот :lol: :)
     
  16. girl-miri

    girl-miri Форумски идол

    Се зачлени на:
    19 октомври 2011
    Пораки:
    7.698
    Допаѓања:
    19.879
    Пол:
    Женски
    поради еден проблем што го имавме знае дека се зачленив тука,но не знае дека вака сум нон-стоп тука :D :D и знае од тема врски-што би му кажале,едно што пишував..
    понатака нема за што да знае :D :D ;)
     
  17. rici.aaaaa

    rici.aaaaa Популарен член

    Се зачлени на:
    25 април 2012
    Пораки:
    1.240
    Допаѓања:
    3.403
    Уште откако се направи овој сајт имав можност да го читкам,но неможев да се регистрирам бидејќи нон-стоп бев во фрка.Кога почнаа проблемите имав можност по подробно да го гледам и читам ми се допаднаа мислењата,темите и почуствував дека сакам и јас да бидам дел од Femina.mk.Се регистрирав и некако се пронајдов меѓу сите проблеми што ѓи имав ова беше мое катче,тука другарувам со сите феминки.Тој знае тадури и кодот.Незнам што би скрила тадури и да сум тажна го споделувам тоа со вас,сепак ова е нешто што мене ме прави да се чуствувам добро
     
  18. ilipili

    ilipili Популарен член

    Се зачлени на:
    19 април 2012
    Пораки:
    1.310
    Допаѓања:
    4.992
    Ах знај уште од почеток дека сум зачленета на форумот,некогаш дури ако нешто мислам дека треба да знае и споделувам со него, пример му ги пратив сите понуди за брак што ги имаа напишано девојките :lol: :rofl: :$ :$.Тој воопшто не се замара со тоа што правам на форумот односно со тоа што имам постирано,а и да прочита немам што да кријам. Само некогаш кога ќе се занесам низ темиве,а тој запримети ми вели пак феминче си ?Ама тоа не го кажува дека му смета,туку онака му е интересно :lol:
     
  19. flowergarden

    flowergarden Популарен член

    Се зачлени на:
    27 февруари 2011
    Пораки:
    1.276
    Допаѓања:
    418
    Не знае, а и не гледам причина и зошто би го замарала со тоа што правам јас по форуми на интернет
     
  20. Ilusionist

    Ilusionist Популарен член

    Се зачлени на:
    14 јуни 2012
    Пораки:
    752
    Допаѓања:
    1.912
    Знае, знае. :)