1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Патики за трчање/вежбање

Дискусија во 'Канта' започната од KittyAgnes, 2 март 2021.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. KittyAgnes

  KittyAgnes Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 февруари 2021
  Пораки:
  576
  Допаѓања:
  960
  Пол:
  Женски
  Сите знаеме колку е важна добра патика за вежбање :rock:

  Тука може да ги постирате вашите омилени патики за трчање/вежбање или било која друга физичка активност:l:

  пс-Девојки, јас едноставно не можам да најдам удобни патики за трчање. Или брзо губат форма или ми се тврди па се чудам како сум го купила.... Така да било кој предлог, инспирација е добредојден :)
   
 2. Snow-Star

  Snow-Star Популарен член

  Се зачлени на:
  28 јануари 2014
  Пораки:
  3.453
  Допаѓања:
  17.327
  Пол:
  Женски
 3. KittyAgnes

  KittyAgnes Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 февруари 2021
  Пораки:
  576
  Допаѓања:
  960
  Пол:
  Женски
  Thanks искрено барав ама не успеав да ја најдам :D ајде у канта ова под итно :D
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.