1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Песна преточена во слика

Дискусија во 'Форумски игри' започната од baguf4e, 9 јуни 2010.

 1. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  3.027
  Допаѓања:
  6.357
  Пол:
  Женски
  Ставете слика која прва ви доаѓа во глава кога ќе помислете на некоја песна по ваш избор :D
  (Најсмешно ќе биде да ставете некоја турбофолкска песна преточена во смешна слика) хехехе :D

  Цеца-Лепотан

  [​IMG]
   
 2. Trendafilka

  Trendafilka Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  5.941
  Допаѓања:
  27.585
  Lady Gaga - Alexandro
  [​IMG]

  Па зарем не ви доаѓа прв на памет Алехандро, на Руби типот? :D :rofl:
   
 3. viki44e

  viki44e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.086
  Миле Китич Кралица тротоара....хахахаха вторава слика е демек ладно и било на тротоара па отишла во кревет хахахаха
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 4. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  3.027
  Допаѓања:
  6.357
  Пол:
  Женски
  Миле Китиќ - Плава циганко

  [​IMG]

  хахаха
   
 5. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  645
  од енрике
  Taking back my love ;)
   

  Прикачени фајлови:

  • bld138924.jpg
   bld138924.jpg
   Големина на фајлот:
   34,1 KB
   Прегледи:
   1.117
 6. Caci16

  Caci16 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2010
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  0
   

  Прикачени фајлови:

  • waiting.jpg
   waiting.jpg
   Големина на фајлот:
   141,6 KB
   Прегледи:
   1.095
 7. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.811
  I'm Alive од Селин Дион
  [​IMG]
   
 8. annii

  annii Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2010
  Пораки:
  3.317
  Допаѓања:
  5.822
 9. SunFlower94

  SunFlower94 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 мај 2010
  Пораки:
  433
  Допаѓања:
  362
  unwritten- natasha bedingfield
   

  Прикачени фајлови:

  • girl-unknown1.jpg
   girl-unknown1.jpg
   Големина на фајлот:
   31,8 KB
   Прегледи:
   1.082
 10. Lolipop23

  Lolipop23 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 март 2010
  Пораки:
  5.514
  Допаѓања:
  27.293
  Пол:
  Женски
  Lane moje - Zeljko Joksimovic :D
   

  Прикачени фајлови:

  • images.jpg
   images.jpg
   Големина на фајлот:
   4,1 KB
   Прегледи:
   1.078
 11. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.811
  Missing you од Бекстрит Бојс
   

  Прикачени фајлови:

 12. annii

  annii Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2010
  Пораки:
  3.317
  Допаѓања:
  5.822
  [​IMG]
  Bob Marley и Three Little Birds
   
 13. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.811
  It's Alright. It's Okay - Ashley Tisdale
   

  Прикачени фајлови:

  • terry_collier.jpg
   terry_collier.jpg
   Големина на фајлот:
   32,6 KB
   Прегледи:
   122
 14. Lizalka

  Lizalka Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  2.004
  Допаѓања:
  93
  Љубав и милион долара
  [​IMG]
   
 15. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.811
  Нека ми не сване - Данијела

  :D :D
   

  Прикачени фајлови:

  • beach-unused-.jpg
   beach-unused-.jpg
   Големина на фајлот:
   78,6 KB
   Прегледи:
   110
 16. girl12

  girl12 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2010
  Пораки:
  651
  Допаѓања:
  43
  Бомба - Едо Маајка
   

  Прикачени фајлови:

  • hgi.jpg
   hgi.jpg
   Големина на фајлот:
   57,4 KB
   Прегледи:
   109
 17. anneyy

  anneyy Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јули 2010
  Пораки:
  1.280
  Допаѓања:
  1.419
 18. anneyy

  anneyy Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јули 2010
  Пораки:
  1.280
  Допаѓања:
  1.419
 19. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.811
  White Christmas - Destiny's Child
   

  Прикачени фајлови:

  • 15343.jpg
   15343.jpg
   Големина на фајлот:
   23,7 KB
   Прегледи:
   99
 20. EnnieFabulous

  EnnieFabulous Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2010
  Пораки:
  717
  Допаѓања:
  398
  Metallica-Nothing else matters
  ..So close, no matter how far...
   

  Прикачени фајлови:

  • nem.jpg
   nem.jpg
   Големина на фајлот:
   139,4 KB
   Прегледи:
   95