Песна преточена во слика

Дискусија во 'Форумски игри' започната од baguf4e, 9 јуни 2010.

 1. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  2.878
  Допаѓања:
  3.917
  Пол:
  Женски
  Ставете слика која прва ви доаѓа во глава кога ќе помислете на некоја песна по ваш избор :D
  (Најсмешно ќе биде да ставете некоја турбофолкска песна преточена во смешна слика) хехехе :D

  Цеца-Лепотан

  [​IMG]
   
 2. Trendafilka

  Trendafilka Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  5.941
  Допаѓања:
  27.489
  Lady Gaga - Alexandro
  [​IMG]

  Па зарем не ви доаѓа прв на памет Алехандро, на Руби типот? :D :rofl:
   
 3. viki44e

  viki44e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.083
  Миле Китич Кралица тротоара....хахахаха вторава слика е демек ладно и било на тротоара па отишла во кревет хахахаха
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 4. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  2.878
  Допаѓања:
  3.917
  Пол:
  Женски
  Миле Китиќ - Плава циганко

  [​IMG]

  хахаха
   
 5. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  625
  од енрике
  Taking back my love ;)
   

  Прикачени фајлови:

  • bld138924.jpg
   bld138924.jpg
   Големина на фајлот:
   34,1 KB
   Прегледи:
   1.116
 6. Caci16

  Caci16 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2010
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  0
   

  Прикачени фајлови:

  • waiting.jpg
   waiting.jpg
   Големина на фајлот:
   141,6 KB
   Прегледи:
   1.095
 7. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.748
  I'm Alive од Селин Дион
  [​IMG]
   
 8. annii

  annii Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2010
  Пораки:
  2.958
  Допаѓања:
  3.823
 9. SunFlower94

  SunFlower94 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 мај 2010
  Пораки:
  433
  Допаѓања:
  362
  unwritten- natasha bedingfield
   

  Прикачени фајлови:

  • girl-unknown1.jpg
   girl-unknown1.jpg
   Големина на фајлот:
   31,8 KB
   Прегледи:
   1.082
 10. Lolipop23

  Lolipop23 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 март 2010
  Пораки:
  5.342
  Допаѓања:
  25.843
  Пол:
  Женски
  Lane moje - Zeljko Joksimovic :D
   

  Прикачени фајлови:

  • images.jpg
   images.jpg
   Големина на фајлот:
   4,1 KB
   Прегледи:
   1.078
 11. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.748
  Missing you од Бекстрит Бојс
   

  Прикачени фајлови:

 12. annii

  annii Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2010
  Пораки:
  2.958
  Допаѓања:
  3.823
  [​IMG]
  Bob Marley и Three Little Birds
   
 13. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.748
  It's Alright. It's Okay - Ashley Tisdale
   

  Прикачени фајлови:

  • terry_collier.jpg
   terry_collier.jpg
   Големина на фајлот:
   32,6 KB
   Прегледи:
   122
 14. Lizalka

  Lizalka Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  2.004
  Допаѓања:
  85
  Љубав и милион долара
  [​IMG]
   
 15. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.748
  Нека ми не сване - Данијела

  :D :D
   

  Прикачени фајлови:

  • beach-unused-.jpg
   beach-unused-.jpg
   Големина на фајлот:
   78,6 KB
   Прегледи:
   110
 16. girl12

  girl12 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2010
  Пораки:
  649
  Допаѓања:
  31
  Бомба - Едо Маајка
   

  Прикачени фајлови:

  • hgi.jpg
   hgi.jpg
   Големина на фајлот:
   57,4 KB
   Прегледи:
   109
 17. anneyy

  anneyy Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јули 2010
  Пораки:
  1.280
  Допаѓања:
  1.415
 18. anneyy

  anneyy Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јули 2010
  Пораки:
  1.280
  Допаѓања:
  1.415
 19. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.748
  White Christmas - Destiny's Child
   

  Прикачени фајлови:

  • 15343.jpg
   15343.jpg
   Големина на фајлот:
   23,7 KB
   Прегледи:
   99
 20. EnnieFabulous

  EnnieFabulous Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2010
  Пораки:
  717
  Допаѓања:
  390
  Metallica-Nothing else matters
  ..So close, no matter how far...
   

  Прикачени фајлови:

  • nem.jpg
   nem.jpg
   Големина на фајлот:
   139,4 KB
   Прегледи:
   95