1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Писмена за есента....

Дискусија во 'Канта' започната од Ane-99, 27 ноември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Ane-99

  Ane-99 Активен член

  Се зачлени на:
  29 јули 2012
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  0
  :hai: Барав ваква тема на форумов ама не најдов...ако е дупла слободно канта :lol: Утре правам писмена работа по македонски. Ми треба некој добар состав за есента. Насловот ќе биде нешто како Богата есен или Убавините на есента. Ве молам брзо помагајте. :*


  P.S(Не треба да биде случка...туку онака општо за есента) :)
   
 2. sweet-star

  sweet-star Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јуни 2012
  Пораки:
  1.524
  Допаѓања:
  1.738
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.