Плакар од соништа

Дискусија во 'Канта' започната од emi20001000, 29 август 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. emi20001000

  emi20001000 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јули 2011
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  1
  Здраво феминки ми текна интересна тема Кој е вашиот плакар од соништа Ставете слики :rofl:
   
 2. Shery

  Shery Популарен член

  Се зачлени на:
  15 декември 2010
  Пораки:
  1.626
  Допаѓања:
  3.455
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.