Плетена облека и додатоци

Дискусија во 'Канта' започната од ubavi4ka, 10 октомври 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ubavi4ka

  ubavi4ka Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јули 2011
  Пораки:
  92
  Допаѓања:
  8
  Доага зима , треба да се подготвиме..и да бидеме модерни :clap:
   
 2. ubavi4ka

  ubavi4ka Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јули 2011
  Пораки:
  92
  Допаѓања:
  8
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.562
  Допаѓања:
  51.713
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.