Повлекување на брадавицата од градите

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од mackice, 2 септември 2010.

 1. mackice

  mackice Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 септември 2010
  Пораки:
  237
  Допаѓања:
  12
  Dali e vo red bradavicite na dojkite da se povlekuvaat i pustaat od vreme na vreme,koga ce gi dopram so prst i da pritisnam se povlekuvaat i alveolata mi e svetlo kafeava -krem boja i na neja ima kako topcenca,koga gi dopiram so dignata raka nisto nema vaka,mnogu me plasi ne znam dali e toa normalno,devojce sum.....pozz :(
   
 2. Bokicka

  Bokicka Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 март 2010
  Пораки:
  691
  Допаѓања:
  689
  Povlekuvanje na bradavicata od gradite

  Не го разбирам проблемот? Ако може малку поубаво да објасниш... Какво е тоа повлекување на брадавицата од градите?

  П.С И на кирилица насловот... Правило си е правило ;)
   
 3. mackice

  mackice Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 септември 2010
  Пораки:
  237
  Допаѓања:
  12
  pa ubavo napisav na pipanje se sobiraat navnatre,a i nekogas sami se sobrani pa se pustaat.....pozdrav se nadevam seka sega razbravte :)
   
 4. Lina24

  Lina24 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2010
  Пораки:
  2.230
  Допаѓања:
  437
  случајно отворив овде на оваа тема
  на мајка ми пријателка така и беше под итно ја однесоа на операција демемк наводно од срес и било и потоа и ја извадија градата, да не те плашам ама одма мораш да се јавиш на лекар, тоа е сериозна работа
  ти држам среќа со лесно да поминеш, да не биде сериозно ништо :*
   
 5. Lolipop23

  Lolipop23 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 март 2010
  Пораки:
  5.509
  Допаѓања:
  27.238
  Пол:
  Женски
 6. Lina24

  Lina24 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2010
  Пораки:
  2.230
  Допаѓања:
  437
  ^^ затоа што девојчето кажа дека и биле крем боја и со топчиња затоа тој одговор и го дадов, затоа што ист беше случајот со пријателката на мајка ми, сепак извинете ако притресов некого :|
   
 7. mackice

  mackice Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 септември 2010
  Пораки:
  237
  Допаѓања:
  12
  нормална појава е фала Lolipop ми олесни