Форумџика на годината 2020

Погоди за кој предмет станува збор

Дискусија во 'Форумски игри' започната од PinkPrincess, 28 април 2011.

 1. душленце

  душленце Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јануари 2017
  Пораки:
  84
  Допаѓања:
  1.416
  :rofl::rofl::rofl: Телевизор :wasntme:
   
  На Prijatelot му/ѝ се допаѓа ова.
 2. butterflu

  butterflu Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2017
  Пораки:
  488
  Допаѓања:
  329
  Пол:
  Женски
  Predmet koj go vrti svetot