Подарок за Денот на вљубените

Дискусија во 'Канта' започната од Girl-love, 30 јануари 2013.

 1. Girl-love

  Girl-love Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јули 2011
  Пораки:
  200
  Допаѓања:
  17
  се наближува денот на вљубените па ајде да видеме што ќе му подарите на вашиот партнер
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.015
  Допаѓања:
  48.099
  Пол:
  Женски