1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Подарок за Св.Валентин

Дискусија во 'Канта' започната од poizon, 1 февруари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. poizon

  poizon Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2011
  Пораки:
  34
  Допаѓања:
  3
  Епа како што знаете се ближи денот на вљубените.Излегувам со едно момче веќе 2 месеци,но не сме во врска ,али не сме ни на мување само.Имаме некоја 3та врска.Супер ни беше но последниве неколку дена се измени ситуацијата.Ни јас го барам а ни тој мене.Сабота треба да се видиме.Па се надевам дека се ќе се среди.Би сакала да го чујам вашето мислење.Да му купам подарок за Св.Валентин или ...
  :inlove:
   
 2. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.811
  Јас мислам НЕ.
   
 3. Phyramide

  Phyramide Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  3.009
  Допаѓања:
  14.803
 4. SOVRSENSTVO

  SOVRSENSTVO Популарен член

  Се зачлени на:
  20 септември 2010
  Пораки:
  2.790
  Допаѓања:
  1.554
  Oваква тема мислам дека веке постои :!:
   
 5. poizon

  poizon Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2011
  Пораки:
  34
  Допаѓања:
  3
  Phyramide,сега видов.Нова сум на сајтов па не сум погледнала многу многу.Но сепак сакам да знам што мислите.Да купувам или не ?
   
 6. Sally

  Sally Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 декември 2010
  Пораки:
  25
  Допаѓања:
  15
  Каква е таа трета врска :^) ? За секс? Не те разбирам баш.
  Јас мислам не, но ако толку сакаш можеш да му купиш нешто симболично како на пример мало бомбоњерче во форма на срце и слично :).
   
 7. Alanna

  Alanna Популарен член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2010
  Пораки:
  1.120
  Допаѓања:
  481
  И јас мислам НЕ!!!
   
 8. poizon

  poizon Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2011
  Пораки:
  34
  Допаѓања:
  3
  Sally...не не..не за секс.Па не сме официјално во врска но се однесува кон мене како дечко..Како да објаснам поинаку? лол .. хехехе ...Па да би можело некое чоколатце во форма на срце..
   
 9. nedzma

  nedzma Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2010
  Пораки:
  688
  Допаѓања:
  192
  Пол:
  Женски
  Се согласувам со Sally, се видите на Валентин можеш да му купиш бомбоњера во срце :)
   
 10. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.