1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Подарок за роденденот на дечкото

Дискусија во 'Канта' започната од Anonimna123456, 23 јануари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Anonimna123456

  Anonimna123456 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 октомври 2011
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  1
  Значи вака дечки , дечко ми чека роденден за 2 дена и немам одлучено што да му купам , може ли некој да ми даде некоја идеа , само ве молам не ми предлагајте парфеми , рамки и такви чуда , сакам нешто посебно , убаво ама сепак и да не биде многу скапо , давајте предлози што сте купиле или планирате да купувате поззз :*
   
 2. Mermaid90

  Mermaid90 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 февруари 2012
  Пораки:
  1.045
  Допаѓања:
  980
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.