1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Подарок за 6 месеци

Дискусија во 'Канта' започната од karenin, 8 јуни 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. karenin

  karenin Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2010
  Пораки:
  1.426
  Допаѓања:
  2.170
  девојки незнам дали има слична тема (ако има се извинувам) но што мислите дека би било најслатко за подарок за пола година. јас би сакала да му дадам нешто кое ќе му остане во најсладок спомен. и кажете некои идеи како да го поминеме тој ден? :inlove: :inlove: :inlove:
   
  На Maryaaa му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Dijana

  Dijana Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 ноември 2009
  Пораки:
  67
  Допаѓања:
  97
  Пол:
  Женски
  Темата е заклучена, затоа што веќе постојат слични.
  Ве молиме вашите мислења на тема изненадување или подарок за дечкото пишувајте ги на следните линкови:
  vrski/podarok-za-godisnina-t344/10.html
  vrski/sto-da-mu-kupam-napravam-na-decko-mi-za-sv-valentin-t655/
  vrski/iznenaduvanje-za-rodenden-t396/
  vrski/kako-da-ja-napravam-vecerta-nezaboravna-t532/
  vrski/rodendenski-podarok-t95/
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.