1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Подарок...

Дискусија во 'Канта' започната од tweetygirl, 13 април 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. tweetygirl

  tweetygirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2011
  Пораки:
  69
  Допаѓања:
  10
  Девојки ми треба помош.. всушност ми треба идеја.. на неколку дена му е роденден на мој другар со него скум скарана повеќе од 10 ден... вцушност јас сум вљубена во него и тој тоа го знае... но помеѓу нас никогаш нема ништо освен огромно пријателство, кое сега ни тоа го немаме... ми треба ваша идеја, совет што да му подарам за роденден... имам идеја да купам рамка за слики и во него да ја ставан неговата најоткачена фотографија... што мислите вие сите идеи се добредојдени... :) :)
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.733
  Допаѓања:
  5.151
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.