1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Подкожно влакно

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од pipi86, 7 јуни 2013.

 1. pipi86

  pipi86 Активен член

  Се зачлени на:
  28 февруари 2012
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  2
  dragi femeninki ve molam za pomos..imam zarasnato vlakno na cipata i mnogu me boli..probav da go pricnam ama ne uspevam bolkata e mn golema..ve molam zapomos ne znam sto da pravam ne mozam ni da odam ni da sedam na raet:(