1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Подочници

Дискусија во 'Канта' започната од Artemiss, 29 јануари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Artemiss

  Artemiss Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2013
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  3
  Здраво девојки. Нова сум овде, па не знам дали постои оваа тема веќе,се извинувам ако да.

  Сакам да ве прашам, кој третман или продукт е најдобар начин за остранување на подочниците?
  Сум пробала со ладен компир, краставица, ќесички зелен чај, ама имаат малку ефект, и обврските не ми дозволуваат да ги практикувам редовно. Исто, некое време пробав со еден roll-on од Garnier, добар е , само нема голем ефект.
  Искрено, не користам пудра , и не сакам да го покривам пределот околу очите со коректори.

  Aко имате други предлози или лични искуства, пукајте !

  Поздрав. :hai:
   
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.187
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.