1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Подршка за најкрупните

Дискусија во 'Канта' започната од meme21, 25 март 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. meme21

  meme21 Активен член

  Се зачлени на:
  22 март 2013
  Пораки:
  35
  Допаѓања:
  4
  Здраво си зедов слобода да отворам нова тема бидејќи сум ги читала скоро сите теми и гледам дека покето се борат да ослабат помалце кг па луѓеее јас имам многу за слабеење :( и би сакала да ми дадете подршка и совет како најбрзо и најздраво да ослабам а воедно да не се откажам бидејки сум пробала многу диети и никако да успеам бидејќи немав никаква подршка. оваа тема му ја препорачвам на сите што имаат мноогу за слабеење ДА СИ БИДЕМЕ ПОДДРШКА ЕДНИ НА ДРУГИ ПОЗДРАВ И СРЕЌНО :)
   
 2. Nana19

  Nana19 Популарен член

  Се зачлени на:
  1 септември 2012
  Пораки:
  2.141
  Допаѓања:
  2.745
  ВЕКЕ ИМАШ ТАКВА ТЕМА ПОВЕЛИ
  dieti/moralna-poddrska-za-site-sto-sakaat-da-oslabat-t3607/
   
 3. meme21

  meme21 Активен член

  Се зачлени на:
  22 март 2013
  Пораки:
  35
  Допаѓања:
  4
  ФАЛА на поканата ама сум ја прочитала цела тема и не најдов ни една со се бори со многу кг како мене затоа би сакала ако има некоја со поголем вишок на кг да пиши овде за да си бидеме подршка едни на други поздрав
   
 4. feminium

  feminium Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 август 2012
  Пораки:
  1.709
  Допаѓања:
  1.739
  еве јас се борам со мн мн килограми
  имам 76 кг, а висока сум 166
  значи имам 20 кг за симнување
   
 5. scorpija-M

  scorpija-M Активен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2013
  Пораки:
  71
  Допаѓања:
  28
  јас сум висока 167 некаде
  имав 94 кг :tmi:
  ја почнав УН диетата и сега имам некаде 85 кг. за 60тина дена -9 кг. и + одам на зумба 3 пати неделно.
  се чуствувам мн подобро и сите ми викаат дека се забележува промена, колку толку и јас забележувам
  :) поздрав
   
  На Trendafilka му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.