1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Поинаков тест за интелегенција

Дискусија во 'Насмевка' започната од MonnaSi, 24 јуни 2011.

 1. MonnaSi

  MonnaSi Популарен член

  Се зачлени на:
  23 април 2011
  Пораки:
  469
  Допаѓања:
  536
  ако го има клуч  Иван сметал дека е паметен и ја замолил учителката да оди директно во средно, а оваа рекла дека треба да прво да го тестира директорот.

  Директорот: Ајде Иван да видиме, 3×4?

  Иван: 12

  Директорот: 6×6

  Иван: 36

  Директорот: Главен град на Јапонија?

  Иван: Токио

  Тестот продолжил и по половина час Иван не згрешил, на крајот директорот е задоволен, но учителката сака да го праша нешто Иван.

  Учителката: Добро Иване, кравата ги има четири, а јас ги имам две, што е тоа?

  Иван: Нозе учителке.

  Учителката: Точно Иван. Што има во твоите панталони, а во моите го нема?

  Директорот е изненаден од ова прашање.

  Иван: Џебови учителке, џебови.

  Учителката: Точно. Каде жените имаат највиткани влакна?

  Директорот на ова прашање се подготвува да интервенира, но Иван одговара. па во Африка учителке.

  Учителката: Што е меко а во рацете на жената станува тврдо?

  Директорот ги кокорил очите, ама Иван одговорил, Лакот за нокти учителке.

  Учителката: Што е тоа што мажите и жените го имаат на средината од нозете.

  Иван: Kолена учителке.

  Учителката: Што кај мажените жени е пошироко отколку кај немажените ?

  Директорот после ова прашање не може да им поверува на своите уши, но Иван одговорил, креветот ушителке.

  Учителката: Кој дел од моето тело е често највлажен?

  Иван: Вашиот јазик учителке.

  Учителката: Кој збор почнува на буквата п, а означува нечто што може да биде влажно или суво и што мажите сакаат да го гледаат?

  Иван: Пат

  Директорот без здив целиот жива вода од пот, го прекинува тестирањето и вели, Нема да те пратам во гимназија туку директно на факултет!

  Дури и јас би одговорил погрешно на сите овие прашања.

  Наравоучение. Човек со годините станува перверзен. :)  превземено од http://brkajrabota.mk/
   
  На Twinkles, mili4ka123, Beautiful-Princess и 21 други им се допаѓа ова.
 2. Anely

  Anely Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 април 2011
  Пораки:
  788
  Допаѓања:
  225
  Хахахахаха јако јако
   
 3. mona.s

  mona.s Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2011
  Пораки:
  579
  Допаѓања:
  153
  ха аха ха ха ха ха :D :D :D :D :D :D прејакоооооооо
   
 4. Rock-a-Fella

  Rock-a-Fella Популарен член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2011
  Пораки:
  1.392
  Допаѓања:
  1.384
 5. musicgirl55

  musicgirl55 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 април 2011
  Пораки:
  189
  Допаѓања:
  56
  haha prejako
   
 6. Anja98

  Anja98 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2011
  Пораки:
  362
  Допаѓања:
  553
  Пол:
  Женски
  Хахахаха,најјако е!!
   
 7. kankus

  kankus Популарен член

  Се зачлени на:
  31 декември 2010
  Пораки:
  1.472
  Допаѓања:
  870
  хаха закон :rock: :rock:
   
 8. LoVeR

  LoVeR Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2010
  Пораки:
  886
  Допаѓања:
  1.046
  Супер е.... :lol:
   
 9. MarchelineAmaru

  MarchelineAmaru Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  2.255
  Допаѓања:
  1.343
  Море и ко дете да го решавав ,ќе паднев :rofl:
   
 10. A-j-a

  A-j-a Популарен член

  Се зачлени на:
  12 април 2011
  Пораки:
  1.793
  Допаѓања:
  2.023
  Леле закон :D :D :D
   
 11. karak

  karak Популарен член

  Се зачлени на:
  11 април 2010
  Пораки:
  4.370
  Допаѓања:
  5.313
  баш е интересно и ми се допадна но имам една молба дали може сите вакви текстови да идат во темата интересен текст а да не се отвара нова тема која итекако нема можност за развивање на дискусија.
   
  На lolyta777 му/ѝ се допаѓа ова.
 12. cool-girl

  cool-girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јули 2011
  Пораки:
  305
  Допаѓања:
  160
  закон....
   
 13. lolyta777

  lolyta777 Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2011
  Пораки:
  2.337
  Допаѓања:
  6.899
  Пол:
  Женски
  :D :D Паднав на тестот за интелегенција, сите одговори ми беа погрешни, да не речам перверзни... :$ :lol:
   
 14. vlubena

  vlubena Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2011
  Пораки:
  767
  Допаѓања:
  627
  хахахха јако :D
   
 15. martinuska

  martinuska Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јули 2010
  Пораки:
  3.095
  Допаѓања:
  3.747
  добро е :rofl: :rofl: :rofl:
   
 16. MoreNa-22

  MoreNa-22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 јуни 2011
  Пораки:
  386
  Допаѓања:
  76
  хаха стварно јакое нема шо
   
 17. La.Reina.Del.Sur

  La.Reina.Del.Sur Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 мај 2011
  Пораки:
  1.508
  Допаѓања:
  3.878
  хаха...колку е јако...гарант ќе паднев јас :) :$
   
 18. babylove123

  babylove123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јуни 2011
  Пораки:
  158
  Допаѓања:
  55
  Уфф јас одма ќе паднев :D :D
   
 19. love.game

  love.game Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јули 2011
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  хахахаха ... многу добро ... јас на ова сигурно би паднала !!!!!!! :D :clap:
   
 20. Kitty.Smiley

  Kitty.Smiley Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 септември 2011
  Пораки:
  25
  Допаѓања:
  9
  Мажи како мажи!