1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Покачена телесна температура

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од pipi06, 8 септември 2013.

 1. pipi06

  pipi06 Активен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2013
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  Здраво девојки, имам еден чуден проблем, па ве молам за совет. Пред една недела имав покачена температура константно 37,2 која траеше 4 дена, а притоа немав никаква болка.Бев на лекар проверив крв и урина и се беше ок.Сега повторно имам мала треска со истата температура, но сега со остра болка во левиот јајник (инаку имам полицистични јајници) и често мокрење. Дали некој имал ваков сличен „проблем“ ? Ве молам за помош.Поздрав
   
 2. osi17

  osi17 Активен член

  Се зачлени на:
  1 септември 2013
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  7
  Ne e loso da otides na ginekolog
   
 3. sofijanoka

  sofijanoka Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2013
  Пораки:
  2.652
  Допаѓања:
  15.508
  Пол:
  Женски
  И јас би те советувала да одиш на лекар,можда е нешто сериозно.