1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Поклони

Дискусија во 'Канта' започната од Nounejm, 19 август 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Nounejm

  Nounejm Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 јуни 2013
  Пораки:
  53
  Допаѓања:
  5
  Не најдов ваква тема...
  Што поклони имате поклонето на вашите дечковци ? За роденден,година итн?
   
 2. MaCa-Swiss

  MaCa-Swiss Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2013
  Пораки:
  253
  Допаѓања:
  961
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.