1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Полипи во Носот

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од ANGIE1, 25 јануари 2015.

 1. ANGIE1

  ANGIE1 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 јануари 2015
  Пораки:
  911
  Допаѓања:
  3.479
  Пол:
  Женски
  Здраво,,

  Јас сум нова на форумов,се зачленив со цел да дознаам повеќе за оваа болест,односно за полипи во носот, од што се создаваат, дали се комплицирани и како можат да се излечат,, би ми било од голема корист доколку ги споделите вашите мислења.. :hai::*
   
 2. lilibet

  lilibet Нов член

  Се зачлени на:
  4 септември 2021
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  zdravo, jas sum nov clen i imam problemi so polipi vo frontalen i makrofascijalen del na sinusi. Dali moze nekoj da mi preporaca dobar hirurg vo mk ili stranstvo