1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Политичка партија Демократи

Дискусија во 'Политика и настани' започната од fans, 17 ноември 2019.

 1. fans

  fans Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2015
  Пораки:
  90
  Допаѓања:
  91
  Пол:
  Машки
 2. odsk

  odsk Активен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2019
  Пораки:
  44
  Допаѓања:
  35
  Пол:
  Машки
  Кој е во оваа партија?
   
 3. fans

  fans Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2015
  Пораки:
  90
  Допаѓања:
  91
  Пол:
  Машки
  смешки, само види ја просторијана, ова наликува на маалска партија.
  9:39 - Убава фрузура
  9:40 - АААА,Вчера си ја правев
  хахахахаха