1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Полуматура

Дискусија во 'Канта' започната од R.P.B, 10 април 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. R.P.B

  R.P.B Активен член

  Се зачлени на:
  10 април 2012
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Ми треба помош околу тоа што да облечам за полуматура...
  Ќе може да ми дадете предлози ?!
   
 2. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.006
  Пол:
  Женски
  Добредојде на форумот R.P.B :hai:

  Но следниот пат пред да отвориш тема провери дали истата веќе постои, еве ти тема за полуматура
  moda-i-stil/polumatura-t962/550.html?hilit=%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D1%83%D0%BC%D0%B0%D1%82%D1%83%D1%80%D0%B0#p1041382

  п.с. а и кога отвараш гледај истата да биде отворена во соодветната категорија :)
  позз се надевам ќе најдеш тоа што ти треба
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.