Поминаа 5 години - не го преболев!

Дискусија во 'Разделби' започната од Silvija.S, 18 декември 2009.

 1. Згодно Момче

  Згодно Момче Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 декември 2016
  Пораки:
  867
  Допаѓања:
  4.978
  Хмм мажена си, имаш дете и патиш по бившиот од пред 10 години? You serious?
   
  На Dust и Devojka100 им се допаѓа ова.