1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Помош девојки !!

Дискусија во 'Канта' започната од fanny.girl, 29 септември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. fanny.girl

  fanny.girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  Итно ми треба помош !
  На лицето ми искачаат многу црнки..:/
  ако може некоја помош...
  благодарам однапред :))
   
 2. kallias

  kallias Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  3.782
  Допаѓања:
  6.982
  Оди на козметичар нека ти направи третман, црнките ке се истискат и ќе ти даде некоја крема за нивно намалување или исчезнување, друго чаре нема :worried:
   
  На fanny.girl му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.184
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.