1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Помош

Дискусија во 'Коса' започната од Kukla994, 22 април 2015.

 1. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  4.682
  Допаѓања:
  46.940
  Оди на фризер сигурно можат да ти ја извадат, може ке те кошта, една другарка така ја извади ама ја кошташе знам ама нез колку точно зш беше одамна тоа.