1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Помош

Дискусија во 'Канта' започната од bilence-milence, 29 јануари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. bilence-milence

  bilence-milence Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2011
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  ве молам да ми кажите зошто осеќам болки во стомакот ко ќе имам односи со дечко ми во газето,ко ке го клава вади дури работи.Пред негде месец почнавме да правиме во газето и негде еднаш неделно правиме.И од ко ке ке го извај по некое време престанува да ме боли? позз
   
 2. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.566
  Допаѓања:
  20.051
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.