1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Понуда за работа на студенти во странство

Дискусија во 'Канта' започната од shaa, 15 декември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. shaa

  shaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 септември 2010
  Пораки:
  80
  Допаѓања:
  7
  Овде може да се објабубаат постови од страна на некои студенти кои се информирани дека постојат понуди за работа на студенти во странство :) знаејки дека многу студенти бараат летно време работа ја основав оваа тема.
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.636
  Допаѓања:
  59.708
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.